Pistanie od motora

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

ak by si mal znameho v CZ tak tu je v prepocte za 83€
http://www.automedik.cz/autodily.html?path" onclick="window.open(this.href);return false;[]=1&path[]=13&path[]=205&path[]=1925&path[]=10700&path[]=29330&path[]=43210&product=1834933
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Mam v Prahe sestru. A uz som nejake veci objednaval z CR ale s postovym na koniec sveta na vychod by ma to vyslo aj drahsie. To by muselo byt polovicku lacnejsie aby sa oplatilo. Tak mam este cas do pondelka ak nic nenajdem objednavam za 90. Auto v garazi a ja sa autobusarov bojim :kidding
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

Tento istý problém mám aj ja no po chvíľke, ako sa motzor zohreje to prestane pišťať a keď som na ten remeň z vnútornej strany strekol WD z vnútra na tie drážky pretalo to okamžite a vydržalo nepišťať aj pol dňa ak som urobil minimálne 30km.Každopádne podľa toho čo som sa tu dočítal v mojom prípade to môže byť ten istý problém ako mአty a moźno vôbec nie kto vie tiež som lajk!...Každopádne ten remeň, alebo ako sa to volá treba minimálne vymeniť v mojom prípade.Automechanik hovoril, že mi to trošku aj puká, že bude treba vymeniť aj kladku ak som dobre počul a všetko toto by malo stáť cca 70 až 90 éčok. :biggrin
Používateľov profilový obrázok

PepekVK
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 10 Dec 2011, 22:16

Mne to tiež takto pískalo, keď som strekol WDčko ako píše EweNt3 nepišťalo to max. deň a po zhodení remeňa šla Alfa tichúčko. Tak som všetky kladky prekontroloval a nakoniec som zistil, že to má na svedomí ložisko kompresora klímy :/ . Zatiaľ som kúpil kratší remeň a keď bude čas a nejaké € navyše tak sa to pokúsim dať dokopy. Ešteže je zima ;) :biggrin
Alfa Romeo 156 Rosso Proteo met., r.v. 1999, 2.4 JTD 100 kW 136 HP
Cuore Sportivo™ inside by PepekVK
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

PepekVK presne, ako píšeš ja som to strekol WD a max jeden deň bolo ticho no som rád, že si napísal bližšie info skúsim ten tvoj postup len tak to checknem aby sa nepovedalo tiež to momentálne nejdem riešiť servisom.
Používateľov profilový obrázok

pavol haulik
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Okt 2012, 09:24

aj mne to piska jak je...té dnes som vymenil napinaciu aj vodiace koliesko a stale to piska bez zmeni tak neviem akoby ten remen chodil sprava do lava zeby hlavna remenica zacalo to robit po vymene volnobezky alternatora
alfa romeo 156 1.9 jtd 77kw egr off a same problemi
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

akurat som chcel spomenut volnobezku :D ale to uz asi nic...
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

pavol haulik
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Okt 2012, 09:24

pride mi to ako hlavna remenica ale guma nieje poskodena ani nema volu ani servo ani klima ani ziadne lozisko nehuci neviem nova remenica sa da kupit okolo 60 e dnes som sa pytal znameho ktory robi auta ked budu eura navise objednam len alfa uz vytiahla spenazenky dost eur uz ma to prestava bavit
alfa romeo 156 1.9 jtd 77kw egr off a same problemi
Používateľov profilový obrázok

EweNt3
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 30 Dec 2013, 11:04

pavol haulik napísal:pride mi to ako hlavna remenica ale guma nieje poskodena ani nema volu ani servo ani klima ani ziadne lozisko nehuci neviem nova remenica sa da kupit okolo 60 e dnes som sa pytal znameho ktory robi auta ked budu eura navise objednam len alfa uz vytiahla spenazenky dost eur uz ma to prestava bavit
Tohoto som sa presne bál pri kúpe mojej prvej Alfinky no musím povedať, že zatiaľ sa drží dobre až na to pišťanie s ktorým máš problém aj ty to budem riešiť až po lete verím ti,že ťa to prestáva baviť.
Používateľov profilový obrázok

pavol haulik
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 20 Okt 2012, 09:24

Tak ja tobudem riesit co najskor nemam rad ked nieco nie je tak ako ma byt este ze nemusim platit servisom chalani su tu ochotny a zo vsetkym poradia moja nervozita s toho ze neustale nieco opravujem sa straca ked usadam za volant a otacam klucik vtedy mam usmev na tvari
alfa romeo 156 1.9 jtd 77kw egr off a same problemi
Napísať odpoveď