Spotreba

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

mne tam ukazuje 4.5 ale tolko nemam...meral som to podla litrov a km a vyslo mi skoro 6.5l
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

mitsee
Príspevky: 574
Dátum registrácie: 04 Nov 2012, 20:55

a krby tryskami, tak čo by to mohlo byť? Dúfam, že termostatom. Teraz musím kúpiť žhaviče, po zime aj komplet brzdy, tak by ma porazilo, keby som tam mal ďalší problém. Čakám, kedy bude mať kamoš čas a spraví mi diagnostiku...
Fifinka 1,9JTD 77kW
ex Polizia 156SW 2,4JTDm 200PS -R.I.P.
ex Mitsee Carisma 1,6b
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

mitsee napísal:a krby tryskami, tak čo by to mohlo byť? Dúfam, že termostatom. Teraz musím kúpiť žhaviče, po zime aj komplet brzdy, tak by ma porazilo, keby som tam mal ďalší problém. Čakám, kedy bude mať kamoš čas a spraví mi diagnostiku...
Predavam predne kotuce, ak budes mat zaujem, sa ozvy.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

mitsee
Príspevky: 574
Dátum registrácie: 04 Nov 2012, 20:55

ake a za kolko? Su nove? Lebo budem potrebovat urcite aj predne, aj zadne, aj platnicky samozrejme...
Fifinka 1,9JTD 77kW
ex Polizia 156SW 2,4JTDm 200PS -R.I.P.
ex Mitsee Carisma 1,6b
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

mitsee napísal:ake a za kolko? Su nove? Lebo budem potrebovat urcite aj predne, aj zadne, aj platnicky samozrejme...
Mas plne alebo vetrane kotuce? ja predavam predne zimmermanny f1 jazdene, zodrate su 0,15mm, maximum je 2mm. davam k tomu aj brzdice so zodratymi dostickami. cenu som dal 100e + dohoda. si pozri na ebay, co stoja nove. ak budes mat zaujem, napis spravu, poslem ti fotky mailom.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

mitsee
Príspevky: 574
Dátum registrácie: 04 Nov 2012, 20:55

mám plné... Uvidím, zatial to neriešim, až po zime... Zatial ale dík. Skôr by sa mi zišla tá hadica medzi termostatom a chladičom. Niekde mi to cez ňu kape, som ju asi pokašlal, keď som tam rval ten termostat...
Fifinka 1,9JTD 77kW
ex Polizia 156SW 2,4JTDm 200PS -R.I.P.
ex Mitsee Carisma 1,6b
Používateľov profilový obrázok

kojko
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 11 Nov 2012, 14:41

uz ked tu je ta tema spotreba.. mam 2.4 jtd 100 kw a priemernu mam cca 14L !!! a nejezdim brzda plyn ! ... normal fakt raz zacas tomu troska slapnem ale ne moc .. nemoze byt pokazena lambda ? alebo daco ? lebo ten od koho som ju kupoval my povedal ze on nanej dal cca 7-8 l ...
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

kojko napísal:uz ked tu je ta tema spotreba.. mam 2.4 jtd 100 kw a priemernu mam cca 14L !!! a nejezdim brzda plyn ! ... normal fakt raz zacas tomu troska slapnem ale ne moc .. nemoze byt pokazena lambda ? alebo daco ? lebo ten od koho som ju kupoval my povedal ze on nanej dal cca 7-8 l ...
Kratke trasy na studeno, ked mrzne spravia takuto spotrebu. Ale inak hlavny podiel na zvysenej spotrebe ma donekonecna omielana tesnost tlakoveho potrubia za turbom, pred turbom, vyfukoveho potrubia k turbu, stav trisiek, stav teplotnych cidiel a termostatu.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

fuu 14l? to susedov traktor ma mensiu spotrebu :/ ja by som to zacal riesit nejako...inak vcera som znova meral priemernu spotebu a vysla mi 6.3l
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Uvedomte si, z kolkych kilometrov vam rata spotrebu. Ked mate priemernu spotrebu pocitani z 15000km, tak aj teraz budete mat spotrebu 6,5l. Vynulujte si palubak a tak zacnite jazdit. aby ste neboli prekvapeny tou spotrebou... Najlepsie sa to mera dotankovanim po vypnuti pistole u toho isteho stojana, kedze vela krat pocitac v aute klame.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď