Motor

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

cavte mam problem mam 2.4 JTD 100Kw komplet po repase je tomu cca 2 roky co som sa pustil do prerabania komplet auta a taktiez do motora pomalicky finisujem motor je zlozene uz ale nie a nie naskocit ukazuje furt nula otacok na diagnostike snimac otacok ok par chyb je ale to stym nema nic spolocne riadiacka ok kabelaz ok uz fakt neviem co mam stym spravit alebo co by tam mohlo byt :(
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Nejake relatko alebo poistka. Pre senzory je dalsi okruh 12v, imobilizer si dufam vylucil.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

autickar21 napísal:Nejake relatko alebo poistka. Pre senzory je dalsi okruh 12v, imobilizer si dufam vylucil.
imobilizer zhasne poistky som pozeral tiez uz fakt neviem co a ako si hodim masli ked to nepojde .. skusim daco este pokukat ale som fakt v koncoch ..
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

po zapnuti klucika pomeraj na snimaci otacok napetie. ak ma 5v, tak je KO, popripade kabelaz. samozrejme naftu tlaci?
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

autickar21 napísal:po zapnuti klucika pomeraj na snimaci otacok napetie. ak ma 5v, tak je KO, popripade kabelaz. samozrejme naftu tlaci?
premerane kabelaz ok motor riadiaca setko startujem mam ju napojenu na pc a furt 0 otacok motor ukazuje nic nafta tam bzuci furt ale neviem co to te otacky furt 0 cidlo je ok premerane a neviem co uz .
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

autickar21 napísal:po zapnuti klucika pomeraj na snimaci otacok napetie. ak ma 5v, tak je KO, popripade kabelaz. samozrejme naftu tlaci?
podavacie ide ale tlak je tiez 0 ale myslim ze to kvoli otackam te tiez furt 0 ci ?
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Pri otoceni klucika ti hned naskoci tlak na diagnostike do 5 barov. Pri toceni motorom s azacne zvysovat. Mam taky pocit ze ti nespina napetie na senzoriku. teda ani snimac tlaku paliva nema napajanie. relatko a poistky mas aj za kastlikom spolujazdca, tie mas ok?
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

autickar21 napísal:Pri otoceni klucika ti hned naskoci tlak na diagnostike do 5 barov. Pri toceni motorom s azacne zvysovat. Mam taky pocit ze ti nespina napetie na senzoriku. teda ani snimac tlaku paliva nema napajanie. relatko a poistky mas aj za kastlikom spolujazdca, tie mas ok?
no este to skusim premerat poistky su ok uvidime no :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Kanon156
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 23 Nov 2009, 21:24

no tak som to meral,pred chvilkou so prisiel z garaze,napatie na snimaci tlaku paliva je 5v,aj na snimaci tlaku v sacom potrubi,ale na snimaci otacok je nulove napatie,meral som to aj priamo na RJ a nic,vyzera to tak ze ona nedava napatie na ten snimac,ani pri startovani,stale tam je 0,9v ,a ten tlak paliva je stale nulovy,aj ked je na snimaci napatie,ale to ma zatial tak natankuje,hnrvaju ma len tie otacky zatial..moze byt zla ta RJ.
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Mas este silove positky v motorom priestore nad baterkou? 100kw malo dve verzie elektriky, pozrem schemu.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď