Nestartuje

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

zisiel by sa servisny manual alebo nieco take, mate niekto ? (a nemoze to byt chyba v nejakej poistke?)
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

aka stara je ta baterka?
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

ani len netusim ale moc mlado nevyzera :D
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

skus si niekde pozicat baterku od nejakeho znameho,aspon budes vediet ci ju mozes vylucit...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

okay, baterku inu este zhanam,ale co som zatial stihol vyskumat je ze napetie na nej prapodivne kolise, napojil som na nu voltmeter, ukazalo 10,5 V zamkol som odomkol a asi o minutu znova odmeral 12,5 V, tak som si o nasteloval tak aby som videl ake je aktualne napetie ked sedim v aute a bavim sa s klucikom, po otoceni do polohy tej takej zhaviacej zas padlo na 10,5 V a do startovacej 2,6 V a pomerne ticho nastalo. potom ked som vratil s5 klucik tak bolo okolo 9V a pomalicky stupalo smerom hore... zamknutie odomknutie zerie cca 1V :D, s mojimi pokusnymi meraniami som prestal ked som v startovacej polohe podrzal klucik a zaregistroval som nejaky dym niekde od baterky, neidentifikoval som co dymilo, ale skusal som to za velmi slabeho dazda tak mozno oprasalo nejaky kontakt alebo co ...
...Ale na zaklade toho si myslim ze baterka uz ma dost a treba sa poobhliadnut po novej. teraz tam mam takeho velkeho mastodonta 74amperhodin ci coho.
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

denny224 napísal:okay, baterku inu este zhanam,ale co som zatial stihol vyskumat je ze napetie na nej prapodivne kolise, napojil som na nu voltmeter, ukazalo 10,5 V zamkol som odomkol a asi o minutu znova odmeral 12,5 V, tak som si o nasteloval tak aby som videl ake je aktualne napetie ked sedim v aute a bavim sa s klucikom, po otoceni do polohy tej takej zhaviacej zas padlo na 10,5 V a do startovacej 2,6 V a pomerne ticho nastalo. potom ked som vratil s5 klucik tak bolo okolo 9V a pomalicky stupalo smerom hore... zamknutie odomknutie zerie cca 1V :D, s mojimi pokusnymi meraniami som prestal ked som v startovacej polohe podrzal klucik a zaregistroval som nejaky dym niekde od baterky, neidentifikoval som co dymilo, ale skusal som to za velmi slabeho dazda tak mozno oprasalo nejaky kontakt alebo co ...
...Ale na zaklade toho si myslim ze baterka uz ma dost a treba sa poobhliadnut po novej. teraz tam mam takeho velkeho mastodonta 74amperhodin ci coho.
Ta baterka je uz skoro po smrti, zacal by som vymenou baterky, stabilne napatie je dolezite pre celu elektroinstalaciu v aute.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

Okay thx Pablo za utvrdenie v mojej chabej domienke :D, nakoniec to bolo bateriou kupil som novu (99eur - zlodeji) a setko fici jak ma :)
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

:applause
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

To si kupoval banerku ked taka cifra???
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

neviem co je banerka ? :D ale bateria je 12V 74Ah s.p. 680A a znacka Starline bral som to z autokelly SNV http://www.autokelly.sk/#PATH=3598485;3 ... DID=138802" onclick="window.open(this.href);return false; tu je link
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Napísať odpoveď