Nestartuje

Všeobecné príspevky ohľadne motorov
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

Zdravim, tak mam dalsi problem ktoremu nechapem.

Minule som tu pisal o problemoch s prevodovkou, zas som to riesil lebo minuel som to prilis provizorne vyriesil a zas sa vratil problem.

takze som vyhodil taku tu velku hadicu na vzduch od motora, dal von baterku, podotahoval tie vykyvane sruby, dal to dokopy, a na jednej svorke z baterky som mal taku vyhnutu cas tak som ju odlomil, reku zbytocne zavadza, aj tak kvoli tomu ma ta svorka nechcela posluchat, dal som to dokopy secko. Potom som chcel otestovat jak som to opravil a siel som nastratovat, problem je ze vsetko svieti a tak, ale ked otocim klucom do tej polohy co sa startuje tak proste odide prud, ked vratim klucik s5 do polohy takej tej ako keby zhaviacej, tak vsetko svieti jak ma ... v com moze byt problem? v tej svorke? :-/

//EDIT: siel som do mesta kupit svorku prerobil som to nejako narychlo a stale nic, len to tak cvakne ale vsetka elektrika je fuc, zajtra skusim urobit tu svorku poriadne a uvidime...
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

zeby kostra?skontroluj si ukostrenie
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

ako sa kontroluje ukostrenie, a co to je ? :D google nepomohool :shocked
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

jeden kabel je priamo na prevodovke a druhy pod drziakom baterie te je myslim priamo kostra od beterie treba ocistit kontakt alebo pozret ci nieje poruseny kabel
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

podla mna nemas poriadne tie svorky na baterke dotiahnute
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

okej tak som sa na to dneska pozrel, dobil som baterku, precistil, presmirgloval kontakty, prerobil som svorku komplet nanovo, pobavil sa su kostrenim na prevodovke (vyzeralo ze je v pohode), poskladal dal dokopy a funguje... ale neviem v com bol problem :D
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

nevadi hlavne je ze ide :D
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Do kedy???
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

autickar: do vcera :D
takze vcera zas ten isty problem, zrejme som to nevyriesil :think , tak som v noci nabil baterku
rano uz bola davno nabita tak nastartovalo len tak tak ... chvilku som polietal a potom ked som vypol motor a skusil zapnut tak startovalo uplne v pohodicke

asi 3-4 hodiny na to uz zas ani neskrtlo tak som vybral baterku dobil baterku a .... zas ani neskrtlo, cize s istotou viem ze v baterii ani svorkach to nie je ...

nejake napady? :pray
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

starter - alternator, popripade kabelaz, kontakt. taleto srandy su chutovka. pevne nervy...
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď