NAVRAT k AlFe-159 1,9 jtdm

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

jardo
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 21 Jan 2013, 19:56

Tono napísal:Pozor, nie je Blavak ako Blavak ;) ja sa o auto staram. Jazdim slusne, nepridam pokial sa nezohreje, tankujem len shell, okolo jam kluckujem a zapcham sa vyhybam... Ale ani z cz by som auto nechcel,fakt radsej z Rakuska, aspin cesty tam su fajnove...
:D sak jasne, najdu sa aj vynimky...ja som to napisal vo vseobecnosti ;) ....a tie cesty su fajnove v rakusku, ale vo viedni to fakt neni bohvieco...to su rozbite auta pred smrtou a skoro kazde druhe ma aj nejaky tukanec, ale to ma ani moc neprekvapuje, pretoze poniektorym nechapem jak mohli dat do ruky vodicak :pray
Alfa Romeo the best!
Používateľov profilový obrázok

Talianskevrakovisko
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 21 Júl 2013, 21:20

práveže 1.9 16v a 2.4 su podǐmenzované motory najlepší a bezproblémový je 88kw ;) v tych 16 a 20 ventiloch padaju ventili dosť často sam som mal 1.9 8v a mala 250 000km s motorom ziaden problem ;)
S pozdravom
http://www.talianskevrakovisko.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
tigrik321
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 08 Okt 2010, 20:18

tak ja len neake aktualne foto a upravy,nove znaky predny zadny zadny cierny,nove brzdy plus lakovanie na cerveno,folie,a nove hadice od turba original alfa,kolesa 18 ky nove gumy 235/45 R 18
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
som analogovy chlap v digitalnom svete...
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

Nie je to na tych 18kach uz moc zabite? myslim co sa tyka dynamiky.
Inak krasna, musim chvalit :applause
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

durri
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 11 Nov 2011, 16:40

pekna, ten interier je spickovy. :applause
Cuore sportivo u mna bije od Novembra 2011.

Alfa Romeo 147 jtdm

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

krasne tie kolesa, resp cele auto :)

mas graf z brzdy.? az to nieje tajomstvo tak ho hod sem ;)
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
tigrik321
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 08 Okt 2010, 20:18

no auto je z hladiska dynamiky pri rozbehu cele zabite :D a 18 ky su riadne citit ani nie na tvrdosti a komforte ale na zrychleni ....ale rozmyslam nad 19 TI :D...zial graf nemam to sa robilo pri prihlaseny vsetko a ze ju aj davali na brzdu ..ale tak realne tych 170 urcite ma len tak ked si to zratame ...nemozem sa spojit neako zo sarkanom chcel som sa ho na to opytat ake ma nastavenia pre tento motor a ci ju ma niekde v systeme ,ci si to znaci ktore auta ako nastavuje ....inak dakujem no zohanal som vo fulke a v hnedej kozi a inu som zatedy nevidel okrem mojej ....ani na inzeratoch do teraz ...
som analogovy chlap v digitalnom svete...
Napísať odpoveď