Moje alfy 156 and 159

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
peter1029
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 22 Sep 2009, 19:52

aj ja som ťa videl raz odchádzať od lidla so žltými hmlovkami a so spolujazdcom (možno otec), asi si to bol ty. No asi je to silnejšie, ale aspoň ma je vidieť, niektorím to svieti ako svätojánska muška :kidding
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

ak to svieti silno staci napajkovat nejaku vykonejsiu diodu na + kabel a ked nestaci mozno aj viac... ale stale lepsie silnejsie nez slabsie len vecer v cas vypinat
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Nevies,ci by bolo mozne nieco podobne namontovat na 156 facelift? :/ fakt je to krasne
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
peter1029
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 22 Sep 2009, 19:52

no to neviem, v prvom rade potrebuješ presný kruh a nie vajíčko, a sa mi zdá, že facelift nemá svetlá presne do O, takže asi nie :neutral , ešte existujú aj pásiky čo sa tvarujú, ale to nebude nikdy dokonalé :no-no
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ach,skoda,je to fakt nadherne :(
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

aha co som nasiel :/ skoda ze to nie je anglicky :/ a na facelift :/

http://www.forum-auto.com/tuning/feux-e ... 319414.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
peter1029
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 22 Sep 2009, 19:52

ak myslíš ten fialový krúžok, tak by som sa zameral na hľadanie len CCFL krúžkov, alebo LED SMD krúžkov. To druhé svetlo má tiež nejaké krúžky, ale nesvieti to, tak neviem ako to vyzerá. Ale ty by si musel asi rozlepiť celé svetlo a to nie je sranda, ja som to len rozrezal-vložil-zalepil.
Ja som bral z tadeto http://www.autoomega.sk/index.php?query ... &variant=a
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

asi sa kaslem na to...kedze nemam kruhy,asi by to nevyzeralo moc pekne,keby to tvarujem rucne :/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
peter1029
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 22 Sep 2009, 19:52

tak dnes som sa pustil do výmeny termostatu, nakoľko mám dovolenku. Moc som neveril, že to zvládnem, ale s bratom sme to vymenili. Tri roky sa alfa hriala len na 60-70-80 C. V lete a do kopcov vystúpila teplota aj na 90 C. Ale dnes konečne po práci som sa išiel previesť a hneď v najbližšej dedine sa ohriala na 90 C a túto teplotu si držala stále :applause . Keď sme to vymenili tak som ju nechal bežať (systém sa odvzdušní aj samovoľne?), teplota nestúpala, tak som odpojil káblik od čidla, hneď systém spoznal, že je niekde chyba a ventilátor pustila na plné obrátky, ale počítač vypísal hneď chybu motora a ostala mi svietiť chyba motora, musím skočiť na diagnostiku, nech mi to vyhodia, aj tak som tam chcel skočiť, lebo mi pri štarte vypisuje výmenu oleja, nech to zrušia. Zajtra by som chcel vyčistiť EGR ventil a klapku, uvidím aké bude počasie :think
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
peter1029
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 22 Sep 2009, 19:52

Dnes čistenie EGR ventilu:
špinavý ventil.jpg
špinavý ventil2.jpg
čistý egr.jpg
čistý egr2.jpg
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Napísať odpoveď