Strata vody

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre JTD (unijet)
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
jascer
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 25 Máj 2016, 16:05

Nazdar uz druhy krat po sebe som mal prazdnu nadrzku na vodu....nikdy predtym sa to nestavalo....nevidno nikde na hadiciach ani spojoch ze by to tieklo niekde.....par dni dozadu vymena oleja a olej podozrivo rychlo vytiekol ako nikdy :)......tesnenie???? hlava???? nejazdim ako dochodca :D
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

Nejaky dym, pripadne kapucino na vnutornej strane viecka od oleja?
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
jascer
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 25 Máj 2016, 16:05

nic...na volnobeh uplne bez dymu ako vzdy dobry zvuk...ked som pridaval tak tiez nic v spataku....viecko uplne ciste...dokonjca olej este priezracny po 600km a je ho rovnako ako som nalial...vody chybalo 0,5l. uz zacinam mat dojst zajtra dojdu komplet ramena predok zadok lebo tie su po smrti.....pred vcerom zacala smykat spojka a to ked spojka tak aj zotrvak lebo trasie od kedy som to kupil....poloosy a brzdy som uz stihol vymenit...ale teraz ta voda uz je vela naraz :D
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
jascer
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 25 Máj 2016, 16:05

A este som s autom v BA a dvorneho mechanika ma alfa 500km vzdialeneho :D
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

Skus skontrolovat vodne hadice, nech Ti to mechanik natlakuje cez expanzku ci tam niekde nie je mikrotrhlinka cez ktoru to za jazdy unika. Uz som videl aj taky pripad.
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
jascer
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 25 Máj 2016, 16:05

teraz som bol na pohovor a po nahriati som to kontroloval nastartovane a niekde od chladica vidiet paru unikat....asi tam bude pes zakopany....bude teraz generalka tak pripisem aj chladic.....ale stale lepsie ako hlava :D
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
jascer
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 25 Máj 2016, 16:05

tak diky za rady prekontrolujeme to vsetko len dufam ze to dojde :D...potom hodim nejake foto z generalky :D
Napísať odpoveď