kovovy zvuk z motora

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre JTD (unijet)
Napísať odpoveď

Autor témy
stefanely
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 11 Máj 2009, 15:24
Kontakty:

Prosim Vas poradte mi vcera mi kolega ked nastupoval do auta povedal ze mi nieco cudne klepe v motore ale dnu to pocut nebolo, kukol som na to a bol to volaky kovovy zvu ktory vychadzal od rozvodov, nieake klepotanie ako keby buchaly o seba dva velmi tvrde kovove predmety lebo to az spievalo na druhy den cize dnes som to uz pocul aj v aute a je to cim dalej tym horsie, vychadza to z motora cez rozvody prosim vas co to moze by
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

mozno lozisko niekde na rozvodoch.
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section

andree85
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 20 Feb 2009, 21:11

No ako pisal xenn...a ece by som pozrel hlavnu remenicu ta je z dvoch casti a medzi nimi je guma ta vie by popraskana...ale neviem ci az na kovovy zvuk----a rozvody mas menene????
Alfa Romeo 156 SW, 1,9 JTD 116 konikov, 2004
EX - Seat Leon , 1,9 Tdi 180 koncov
Ex - Alfa Romeo 156 2,4JTD 136 koncov
Obrázok

alfik
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 11:35

Ze by remenica motora?
Alfa 156,2.4 JTD + Chip by Sarkan + EGR Off + Katik na majzel
Vtedy mi nešlo,dneska mi nejde,zajtra mi nepojde a tak dalej....

karol
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 26 Máj 2009, 19:46
Kontakty:

ja som dnes menil rozvody komplet lebo mi to tiez vydavalo take zvuky cudne a zistil som, ze hodine dvanastej, lebo tlmic vybracii klin.remena teda jeho remenica mala uplne rozsipane lozisko. takze mam novu vodnu pumpe, vsetky remenice a remene a ide kraasne potichu :acute:
Alfa Romeo 145 2,0 T.S. 211ps - http://www.katanracing.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

alfik
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 11:35

karol napísal:ja som dnes menil rozvody komplet lebo mi to tiez vydavalo take zvuky cudne a zistil som, ze hodine dvanastej, lebo tlmic vybracii klin.remena teda jeho remenica mala uplne rozsipane lozisko. takze mam novu vodnu pumpe, vsetky remenice a remene a ide kraasne potichu :acute:
Tmic vybracii nevydava kovovy zvuk,ale taky plechovy-cinkavy....
Alfa 156,2.4 JTD + Chip by Sarkan + EGR Off + Katik na majzel
Vtedy mi nešlo,dneska mi nejde,zajtra mi nepojde a tak dalej....

karol
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 26 Máj 2009, 19:46
Kontakty:

ten moj vydaval vsetky mozne zvuky uz! :biggrin:
Alfa Romeo 145 2,0 T.S. 211ps - http://www.katanracing.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď