ventil N75

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre JTD (unijet)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Rasto3279
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 07 Nov 2012, 17:05

Nazdarek ludkovia ;) takže alfička už jazdí ako ma.Repas turba,novy intercoller a ešte hadica od IC k saniu a je to v pohode,už mi to nevyhadzuje do nudzaku.Sice to stalo zato,ale ta jazda stoji zato :applause alfička iíde ako hodinky a ked už tak som vymenil aj olej a olej.filter a aj vzduchovy filter.V maji vymena všetkyých štytoch tlmičou :-) dokonala jazda to bude. :yeah
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

mne tiez blbne alfa,tiez nieco s podtlakom,nejak cudne chodi ta oska co reguluje lopatky na turbe
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Rasto3279
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 07 Nov 2012, 17:05

Mne to už ide celkom slušne :yeah už to nevyhadzuje do nudzaku ale ešte taky blby zvuk mi vydava ako keby niečo zo vzduchom ale IC nove a aj hadica nova od IC ku motoru takže neviam neviam.
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

men to tiez vydava cudny zvuk,taky ako keby skrabotavy :/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

podtlakovka zvykne vydavat cudny zvuk alebo samotna regulacia turba ak mas pripecene lopatky ale to az tak nepocut
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ta podtlakova uz je taka nejaka dopraskana,chystam sa vsetky vymenit...hadam to prestane...
To Breznew: Ake presne zvuky to vydava?
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Rasto3279
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 07 Nov 2012, 17:05

TO BREZNEW:tak turbo mam po repase a aj hadica nova vieš ktora čo bola spajana a aj IC novy,aj regulator turba nove a aj tie podtlakove hadice nove ešte vyberiem vahu vzduchu a prečistím až sa to da,lebo že u niektorych typoch sa to da.A uvidíme,ked bude lepšie počasie tak si pod to lahnem a kuknem od spodu aj tu hadicu čo je na chladenie turba ale bol v KE a tam vraveli čo turbo repasovali že je to o.ka
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

hrudky156 napísal:ta podtlakova uz je taka nejaka dopraskana,chystam sa vsetky vymenit...hadam to prestane...
To Breznew: Ake presne zvuky to vydava?
taky suchavy alebo ako by som to nazval ta membrana sa v tom rozpadne casom a reaguje opozdene da sa to vyskusat zatlacis regulaciu teda tycku dovnutra a prstom zapchas ten vyvod kde ti ide hadicka musi ostat tycka hore ak neostane tak banka je v riti to ked ju potom vyberies bude ti hrkat ako hrkalka :D
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

Rasto3279 napísal:TO BREZNEW:tak turbo mam po repase a aj hadica nova vieš ktora čo bola spajana a aj IC novy,aj regulator turba nove a aj tie podtlakove hadice nove ešte vyberiem vahu vzduchu a prečistím až sa to da,lebo že u niektorych typoch sa to da.A uvidíme,ked bude lepšie počasie tak si pod to lahnem a kuknem od spodu aj tu hadicu čo je na chladenie turba ale bol v KE a tam vraveli čo turbo repasovali že je to o.ka
ja osobne si myslim ze to turbo si repas nepytalo este a hadze ti nudzak?
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Breznew18 napísal:
hrudky156 napísal:ta podtlakova uz je taka nejaka dopraskana,chystam sa vsetky vymenit...hadam to prestane...
To Breznew: Ake presne zvuky to vydava?
taky suchavy alebo ako by som to nazval ta membrana sa v tom rozpadne casom a reaguje opozdene da sa to vyskusat zatlacis regulaciu teda tycku dovnutra a prstom zapchas ten vyvod kde ti ide hadicka musi ostat tycka hore ak neostane tak banka je v riti to ked ju potom vyberies bude ti hrkat ako hrkalka :D
dakujem breznew
Cuore Sportivo :)
Napísať odpoveď