Predna naprava treba vymenit horne rameno?

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre JTD (unijet)
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
whitesilver
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 26 Mar 2012, 15:15

Viem ze tieto problemy sa tu onjavuju dost casto ale nikde som nenasiel podobny prispevok s takouto chybov. Na prednej naprave mi nieco klepe pripadne pri pohynani v plne vytocenom volante ako keby puklo nieco(cep?) a klepe to pri prejazde dierami na vozovke ale len ked je volant rovno ako nahle idem do zakruty je jedno ci pravo alebo lavo tocivej a su vykrutene kolesa nic neklepne mali ste niekto podobny problem. na naprave som daval menit uz silentbloky na dolnych ramenach cepy a tyc riadenia... napada ma vymena horneho ramena no nechcem investovat predcasne ak mal niekto rovnaky problem a vie kde bude chyba... pripadne moze to buchat aj manzeta na homokinetickom klbe? za odpoved vam budem velmi vdacny ;)
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

da sa to zistit na zdvihaku...
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
whitesilver
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 26 Mar 2012, 15:15

Vies mi poradit ako sa bude dana vec spravat napriklad to horne rameno ak to bude ono? Pripadne na aku oblast napravy by som sa mal zamerat s takymto problemom?
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Na celu napavu. cokolvek volne, alebo nie 99% nici diely okolo. Najlepsie cap odpojit a v ruke citis vsetko. silenbloky sa skusaju pajsrom, tie su vecsinou vidno, ci su dopraskane.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
whitesilver
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 26 Mar 2012, 15:15

diky za radu buduci tyzden sa na to pozrem idem menit lanovody na prevodovke tak hadam to bude vidno lebo mi to uz hnev robi ked to bucha :think
Napísať odpoveď