nezapojeny kablik od super automechanika

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre JTD (unijet)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
dolezz
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 12 Jún 2012, 20:59

macgyver72> ahoj, ten káblik by nedočiahol k relátkam čo sú pri pal. filtri
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
dolezz
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 12 Jún 2012, 20:59

autickar21> ahoj na baterku by to presne dočiahlo, idem dneska za jedným čo má identický motor a skúsim porovnať. Len keď som to pozeral tie šróby na baterke neboli poškriabané, čiže pravdepodobne s nimi nič nerobil, ale pozriem.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
dolezz
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 12 Jún 2012, 20:59

bol som dnes za jedným chalanom z fóra a neprišli sme na to, poprehadzoval som relátka medzi sebou, povytiahol konektory čo sú na palivovom čerpadle, premeral vodič červený z bielim pásikom ( identický s tím čo neviem kam má ísť ) čo sa napája na riadiacu jednotku žhavenia, bolo na ňom 12v. Prepípal ho len na skúšku či nieje spojený s tým čo neviem nájsť ( tj. vodič neznámi a vodič do riaď. jednotky žhavenia ) nebol. Na tom vodiči čo neviem nájsť nie je žiadne napätie aj keď je červeno biely. Všetko som skúšal pri vypnutom motore aj s klúčikom v polohe 1. Keď je troška teplejšie som si všimol že nemám problém ráno zo štartovaním, teraz ako sa troška ochladilo neštartuje to dobre. Pichnem kľúčik točím nič. Vypnem zapnem znovu po chvíli naštartuje. Zajtra pichnem na počítač.
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

odskusaj vsetky funkcie v aute, ked vsetko ok, zaizoluj a schovaj kablik niekde. mozno to je nanovo natiahnute a tento bol poskodeny, tak je navyse.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
dolezz
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 12 Jún 2012, 20:59

som povyťahoval konektory na pal. filtri aj relátka všetky a dnes naštartovalo auto hneď.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
dolezz
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 12 Jún 2012, 20:59

Dal som vymeniť všetky žhaviče, a stále to ráno taško štartuje, dnes idem do Trnavy do autorizovaného servisu, dúfam že pomôžu :(
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

co znamena ze tazko startuje?
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

ak nevladze tocit napriklad to moze byt starter to som ja uz riesil
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Adik156
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 10 Apr 2012, 10:47

zle startuje a baterku mas dobru ?
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
dolezz
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 12 Jún 2012, 20:59

Čaute, bol som v Tn vo fiate sa mi na to pozerali, chlapík vravel že ten kábel je asi slepý že neviem odkiaľ je. Skúsil som vymeniť baterku, a je po probléme. Auto zas ide bez problémov. Ďakujem všetkým za ochotu riešiť so mnou môj problém. :D
Napísať odpoveď