tlaky

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre JTD (unijet)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

jaj ked viem o cloveku kto ma veciku cim sa pretlakuju trisky ale niekto sa s nimi povadil a ja to niesom skoda :(
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

No ale ak su este original, nedufaj ze budu ok.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

boh to vie ziadne znacky som na nich nenasiel neviem ci su alebo nie
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners

nalim823
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 15 Aug 2009, 17:02

autickar21 napísal:vybruje na volnobehu?
zdravim ta ako ti to vybrovalo ked si mal tie trysky v haji? mam podobny problem tak hladam co to moze byt
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

vybracie sa prenasaju do karoserie. Este ich mam, nemam doladeny soft pre silnejsie trisky.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7

nalim823
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 15 Aug 2009, 17:02

autickar21 napísal:vybracie sa prenasaju do karoserie. Este ich mam, nemam doladeny soft pre silnejsie trisky.
pytam sa preto lebo mne trasie brutalne volantom a celou prístrojovou doskou,spätné zrkadla mi tiež vybruju ale to len do vtedy kym nedosiahnem vyššie otacky potom je uz klud a ked to trasie tak motor je hlucnejsi
Používateľov profilový obrázok

Adik156
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 10 Apr 2012, 10:47

nalim823 napísal:
autickar21 napísal:vybracie sa prenasaju do karoserie. Este ich mam, nemam doladeny soft pre silnejsie trisky.
pytam sa preto lebo mne trasie brutalne volantom a celou prístrojovou doskou,spätné zrkadla mi tiež vybruju ale to len do vtedy kym nedosiahnem vyššie otacky potom je uz klud a ked to trasie tak motor je hlucnejsi

tak mne toto robi hlavna remenica na motory ... najprv traslo iba motorom pretoze spodny sinetblok bol v tahu a ked sa vymenil sinetblok tak sa to prenasa teraz na karoseriu a som zistil ze to je ta remenica

nalim823
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 15 Aug 2009, 17:02

Adik156 napísal:
nalim823 napísal:
autickar21 napísal:vybracie sa prenasaju do karoserie. Este ich mam, nemam doladeny soft pre silnejsie trisky.
pytam sa preto lebo mne trasie brutalne volantom a celou prístrojovou doskou,spätné zrkadla mi tiež vybruju ale to len do vtedy kym nedosiahnem vyššie otacky potom je uz klud a ked to trasie tak motor je hlucnejsi

tak mne toto robi hlavna remenica na motory ... najprv traslo iba motorom pretoze spodny sinetblok bol v tahu a ked sa vymenil sinetblok tak sa to prenasa teraz na karoseriu a som zistil ze to je ta remenica
dik za radu skusim to pozriet? a aj ti klinovy remen dako lieta ci to vobec nevidno?
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Ta remenica lieta preto, lebo ma motor nepravidelny chod. Mne lietala do strany aj cez 5mm, po vymene trisiek sa ledva pohne. A to som pozeral ked osm trisky nahodil. teraz si sadli, tak uz hadam ide pekne, kedze aj vybracie na volnobehu zmizli.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Napísať odpoveď