Autoradio

Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Jakubg
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 24 Mar 2015, 19:11

Zdravim. Potreboval by som vediet ako je zapojene napajanie radia. na ISO stekri mam furt napajanie na oboch kabloch ci je kluc v zapnuty alebo nie. Viete mi prosim niekto povedat ako je to zapojene? Staci mi schema ak by niekto nasiel. Dakujem pekne. Skusal som hladat na fore, nenasiel som. Ak je to duplicitna tema prepacte.
2,4JTD/103kW seria
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

zlty a cerveny kabel by to mal byt. daju sa zapojit tak, ze do radia idu v jednej zile, alebo sa daju rozpojit a kazdy ma vlastny kabel do radia.
http://www.audiocar.cz/cache//kabel_pioneer_v1.jpg
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Jakubg
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 24 Mar 2015, 19:11

Viem ze tie kable su oddelene ale mne ide o kable z auta nie radia.
2,4JTD/103kW seria
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

si pozri kde v stekri koncia tieto dva kable a mas tie ktore idu z auta do stekra
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Jakubg
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 24 Mar 2015, 19:11

Mne ide o napajanie radia, odkial vedu oba napajacie kable do radia(pamat+silovy) oba su pod napatim nezavisle na polohe kluca. Preto sa pytam odkial idu. Ale uz som nainstaloval elearn snad to vycitam odtial.
2,4JTD/103kW seria
Používateľov profilový obrázok

dcl
Príspevky: 358
Dátum registrácie: 21 Júl 2010, 07:52

jaj az takto to chces :D
Alfa Romeo 156 1.9Jtd 16v, Powered by Alfatuning, EGR off, XYZ 6-Pot brakes, XYZ SuperSport suspension
Alfa Romeo GT 3.2 v6, Novitec exhaust, Bianco Nuvola
Napísať odpoveď