netesnost turba

Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

tak s tym nejazdi pokial ho neopravis, lebo si dodzubes motor... a potom komplet vycisti saciu vetvu od oleja...
lebo tu je uz dost spotreba...
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

chalani, moja otazka nesuvisi priamo s turbom,ale v podstate aj suvisi...chcel by som vycistit na mojej alfe (1.9JTDm 16v) sacie potrubie...minule som aj zacal,ale nejak som sa nedostat ku vsetkym skrutkam...respektive som nevedel ako dalej...neviete mi poradit nejak? diky
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
kabel38
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 02 Sep 2013, 10:04

Poslal by si mi prosim to cislo na toho pana z piestan? :think
Alfa romeo 156 1.9 JTD 85 KW rv.2003
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

Hrudky napísal:chalani, moja otazka nesuvisi priamo s turbom,ale v podstate aj suvisi...chcel by som vycistit na mojej alfe (1.9JTDm 16v) sacie potrubie...minule som aj zacal,ale nejak som sa nedostat ku vsetkym skrutkam...respektive som nevedel ako dalej...neviete mi poradit nejak? diky
k akym skrutkam sa nevies dostat?IC vyberies najlepsie ked das dole naraznik aspon mne to inak neslo a ked uz das dole naraznik tak musi byt pristup ku vsetkemuIC riadne vyplachnut benzinom a nechat odvetrat a rebrovanie prefukat vzduchom potrubia a hadice staci poutierat riadne ja som to robil asi mesiac dozadu
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Nemam ho,ale zavolam vecer kamaratovi,nech mi ho posle :)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
kabel38
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 02 Sep 2013, 10:04

Okey vdaka .....a robi to este ten pan?
Alfa romeo 156 1.9 JTD 85 KW rv.2003
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Breznew18 napísal:
Hrudky napísal:chalani, moja otazka nesuvisi priamo s turbom,ale v podstate aj suvisi...chcel by som vycistit na mojej alfe (1.9JTDm 16v) sacie potrubie...minule som aj zacal,ale nejak som sa nedostat ku vsetkym skrutkam...respektive som nevedel ako dalej...neviete mi poradit nejak? diky
k akym skrutkam sa nevies dostat?IC vyberies najlepsie ked das dole naraznik aspon mne to inak neslo a ked uz das dole naraznik tak musi byt pristup ku vsetkemuIC riadne vyplachnut benzinom a nechat odvetrat a rebrovanie prefukat vzduchom potrubia a hadice staci poutierat riadne ja som to robil asi mesiac dozadu
Ja som myslel sacie potrubie co je na motore,za EGR ventilom...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

aha tak to nedas dole ak je to tak ako na starsich jtd tak sacie potrubie das dole len ked rozhodis rozvod a vyberies vstrekovacie cerpadlo a to si myslim ze za to nestoji
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

tak to necham na mechanika,ked mi bude menit rozvody...
Cuore Sportivo :)
Napísať odpoveď