netesnost turba

Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Piestany...smer nove mesto,pan sa vola Bohus,viac neviem...ale mam cislo,keby bolo treba...panko ti vse vysvetli,poukazuje a povie co a ako...:)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Kubislav17
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 08 Apr 2012, 18:26

Hrudky napísal:Piestany...smer nove mesto,pan sa vola Bohus,viac neviem...ale mam cislo,keby bolo treba...panko ti vse vysvetli,poukazuje a povie co a ako...:)
Baranovič :)
Alfa 156 2,4jtd EGR-off, KAT-off, chip, cooler sport packet III
Alfa 156 sw 2.4jtdmEGR-off ,KAT-off chip, Turismo Internazionale
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Kubislav17 napísal:
Hrudky napísal:Piestany...smer nove mesto,pan sa vola Bohus,viac neviem...ale mam cislo,keby bolo treba...panko ti vse vysvetli,poukazuje a povie co a ako...:)
Baranovič :)
Moze byt :)
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

v BA je dobry http://www.bruko.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; robili mi uz niekolko repasov turbo a hlav a max spokojnost, akurat su asi trochem drahsi...
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

ja by som to tak dramaticky nevidel kazde jedno turbo prepusti urcite mnozstvo oleja daj si dole turbovu hadicu co ide od turba do IC a pozry sa kolko oleja mas nazbierane pripadne vyber IC a preplachni ho skontroluj volu sacej vrtule na turbe aku ma volu smerom do stran, dnu a von by malo mat kazde turbo malinku volu.Apropo ja na repas turba neverim co som sa ja dopocul a docital tak ziadny vyrobca turb nevyraba nahradne diely cize vsetky suciasty co pouzivaju repasne strediska su cinske.neviem ci je to naozaj pravda ale ja tomu verim a osobne by som radsej kupil jazdene ako repasovane ale to je len moj nazor
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

to moc nie je pravda, to ze ty sa k repasnym sadam nevies dostat, neznamena ze ich popredny vyrobcovia nevyrabaju... to je to iste ako riadenie, brzdy a ostatne veci na ktore su bezproblemov repasne sady...
u bruka sme repasovali turbo na ochcavku, po cca 200000km a momentalne ma 360000km a funguje...ak je schopna firma na repas tak namiesto klzneho loziska ti daju gulickove, vedia ti zmenit studenu cast za vacsiu (spravia hybridne turbo) a ine... za dalsie nevidim najmansi problem dat potrebne suciastky k repasu vyrobit aj v SR, turbiny sa vyrabaju aj u nas...
ak kupis jazdene turbo aku mas istotu ze ti vydrzi? vacsionu sa rozpredavaju auta ktore uz nema zmysel prihlasovat (ko motor, buracky, a vela km) takze kupis jazdene turbo po troch mesiacoch ti zacne tlacit olej a si na tom istom, to hovorim s vlastnej skusenosti, takze rozhodne som za repas, ale radsej si priplatit a dat to schopnej firme...
Používateľov profilový obrázok

Breznew18
Príspevky: 751
Dátum registrácie: 25 Dec 2011, 11:10

neviem ci som mal len smolu na okolnosti ale traja moji znami mali problem s repasovanymi turbami.daju sa zohnat jazdene suciastky aj dobre len treba vediet kde kupovat a hlavne vediet nieco o tom je jasne ze by nemal kupovat diely niekto kto nema sajn o tom co to je atd. jedna firma ktora neviem ako sa vola repasovala turbo do BMW x5 dotycny za to cvakol 240 eur a po mesiaci sa rozletelo a reklamacia uznana nebola pretoze to nemontoval servis ale on sam doma a v motoroch sa vyzna takze nejaka chyba pri skladani sa da vylucit a takto viem este o dalsich 2
Alfa Romeo 156SW 1,9 jtdm 103kw chip cca 160k 350NM Alpiners
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

no neviem ci by som chcel take turbo kde by dali gulickove lozisko miesto kvapalinoveho... to by aj to turbo asi stratilo na vykone.... je dolezite kto to jak repasuje a jak velmi je poskodene turbo samotne ze co vsetko v nom musia menit... urcite ak nemaju vyvazovanie turbinky tak sa to musi rozpadnut... dalej dolezita vec zohnat si doklad o odbornej instalacii zo servisu :D
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

u diesela neviem /pochybujem ze sa znizi vykon/ ale u bendzinu pokial sa robi uprava turba prva vec je zamena loziska za gulickove... staci trocha pogooglit http://www.specialturbo.sk/turboduchadl ... ziskami/sk" onclick="window.open(this.href);return false;

kazde aftermarket turbo na zvysenie vykonu ma gulickove namiesto klzneho loziska...
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

ak by si chcel tu mas citania na aleluja:
https://www.google.sk/?gws_rd=cr&ei=pGB ... ring+turbo" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď