FIATECUSCAN

Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

je nejaka nahrada za toto vsetko??? nejaky jeden kabel,alebo nieco take?

http://www.ebay.com/itm/ALFA-FIAT-DIAGN ... l2557#shId" onclick="window.open(this.href);return false;
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

prestudovat odkaz co som sem naposledy hodil a dostanete sa potom na tento odkaz... potom vam tento odkaz bude davat zmysel :)
http://www.multiecuscan.net/SupportedVehiclesList.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

nech sa snazim,ako sa snazim,nepochopil som,nie som v tejto problematike vobec dobry :D
ale skusim to vysvetlit,ci som to dobre pochopil...ten kabel co sem dal Danni je vlastne to co som sem dal ja? len to je vsetko v jednom? alebo sa mylim?
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
mysiak83
Príspevky: 281
Dátum registrácie: 07 Okt 2012, 07:43

PRE VŠETKÝCH KTORÍ CHCÚ TEN KÁBEL: Ja som tiež volal s tým chlapom a idem si objednať ten KKL ale prepínací, to znamená že si môžete prepnúť zapojenie pinov na obd2 konektore. Ten kábel sa dá potom využiť aj na iné autá. Ten stojí 25€. Ak by sa nás nazbieralo možno niečo spustí.
Alfa Romeo 156 1,9JTD, 85 kW, 2003, sportwagon
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ja idem pre ten kabel osobne :D kedze byvam pobliz :D
to mysiak: na tom kabli si budem vediet pozriet vsetko? aj airbagy?
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
mysiak83
Príspevky: 281
Dátum registrácie: 07 Okt 2012, 07:43

Do teraz som si myslel že: Ten základný kábel za 15€ má pevné zapojenie pinov a prečíta len RJ motora, ale danni vraví, že nemá prepínač a číta všetko. Takže momentálne som sa trochu stratil aj ja. Dnes budem volať tomu chlapovi a zistím to presne ako to je. Aj o tej prípadnej zľave.
Alfa Romeo 156 1,9JTD, 85 kW, 2003, sportwagon
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Okej...lebo ked uz mam do toho dat lowe,nech to cita vsetko co ma a co potrebujem...abs,airbagy,rj...proste vsetko...aby som nemusel dokupovat dalsie kable,lebo to by som si radsej z ebayu kupil tu sadu a mam tam vsetko...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
mysiak83
Príspevky: 281
Dátum registrácie: 07 Okt 2012, 07:43

OK. Takže som s ním volal a výsledok je taký ako som si myslel. Na tej stránke čo dal aj Danni (http://www.multiecuscan.net/SupportedVehiclesList.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;) je zoznam áut a farebné adaptéry, ktoré potrebujete na čítanie riadiačiek. Ten základný kábel KKL (v tej tabuľke KL) vie väčšinou, líši sa to, čítať len riadiačku motora. Na čítanie ABS, airbagu, klímy... treba mať iné zapojenie pinov v konektore. Na to slúži ten kábel o ktorom som písal, má prepínač. tzn že z neho môžete spraviť adaptér KL1 KL3 KL9 KL12. Ten kábel stojí 25€, ale podľa počtu uchádzačov by niečo (neviem koľko) spustil.
Potrebujem aby ste sa sem tí ktorí máte záujem prihlásili a ja mu zajtra budem písať mail.
Alfa Romeo 156 1,9JTD, 85 kW, 2003, sportwagon
Používateľov profilový obrázok

Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ja zaujem mam,ale ako som vravel,ja si pre neho behnem osobne...
cize staci jeden kabel a on ma prepinace a s nim sa da pozriet vsetko? lebo mne vcera pisal ze lepsi budem mat kabel ELM ako KL. tak teraz neviem :D
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

mysiak to pochopil spravne :D ak si pozries ten odkaz tak vidis ze na 156 sa vie KKL napojit na vsetky jednotky horsie to je uz na 147 a 159 a novsich tam uz je treba OBD alebo ELM
edit: to z ebay ti je na co? otvaras si servis? :D
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Napísať odpoveď