zadné okná

Používateľov profilový obrázok

Autor témy
ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

Ahojte mám otazocku. Chcem dať trochu viac konfortu do auta. Potrebujem vedieť či stačí aby som mal elektriku na zadné okná prehodiť kabelaz vo dverách alebo musím dať komplet až od riadiacky.Ak by mal niekto veci potrebné na to tak to kupim A druhá otázka na strešné okno. Dá sa tam prispôsobiť a kontakt na nejakú firmu:). Ďakujem za rady. :-)
Používateľov profilový obrázok

macgyver72
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 15:11

ak sa dobre pamätam,tak ma kazda alfa 156 uz predpripravu v kabelazi,cize treba sa pozriet na ten velky konektor v zadnych dverach,kde ide kabelaz zo stlpika... mali by tam byt 2 kable na repro a dalsie myslim 3 na el. ovladanie okien... rozober ten konektor a uvidis... ale ako vravim,ak sa dobre pamätam,tak predpripravu maju vsetky 156-tky... hlavne sa pozri ,ci mas kable zo stlpika do konektora vo dverach...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

No je tam 6 kablov. Myslím že to bude repro a central. Vyzerá to tak že budem musieť zohnať kabelaz aj riadiackov aj vypinace no aj motorceky. Zatiaľ sa mi nedarí to všetko zohnať. Buď sú lenivý to vymontovat alebo je veľký odbyt:)
Používateľov profilový obrázok

macgyver72
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 15:11

vlastne ano na central som uplne zabudol... idem pozriet do schemy kolko kablov ide na central,ci su naozaj 4... :-)
Používateľov profilový obrázok

macgyver72
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 15:11

takze na central idu 4 kable,na repro 2 a na el. okna 3,cize dokopy 9...aj ke ni som si isty ci kostra nie je spolocna pre central aj pre okna... podla mna ano ,ak som to dobre videl na scheme,takze 8
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

dakujem musit to vsetko zohnat no len neviem kde uz mam vsetko hladat. Nikto to uz nema :(
Používateľov profilový obrázok

macgyver72
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 15:11

tak jedine od niekoho kto predava alfu na suciastky,myslim,ze je ich stale dost... vrakoviska a pod nic?
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

Včera som volal na 7 inzerátov a nič:(. Ešte mali napísané máme všetko aj odfotene ovládače a ked som tam volal tak mi take nemáme. Mám pi.mne je jedno kde to bude prídem pre to ak to zoženiem kompletné. Ak niekto bude mať take niečo čo potrebujem tak kontakt 0918434654
Používateľov profilový obrázok

macgyver72
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 15:11

skus pozriet na autobazareu ,tam je jedno vrakovisko, v P.Bystrici,kde maju spustu dielov na alfy
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

To je sen take niečo mi nevedia ponúknuť že mechanizmy predané a kabelaz do zberu:))))) no tak to je moc.
Napísať odpoveď