Navod - Zatmavenie zadnych svetiel

Zamknuté

Autor témy
LexXx525
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Aug 2010, 00:09

Tak vsimol som si ze viacerim ludom sa tu lubia zatmavene zadne svetla,ja som ich chcel zatmavit uz odkedy som kupil alfu ale az teraz som si nato nasiel cas.nakolko som to uz robil na predchadzajucom aute tak to bola hracka.ked neni niekto uplne bambavy tak si to spravi uplne sam a nemusi kupovat nejake predrazene svetla od nejakeho "znackoveho" vyrobcu.

co nato potrebujeme?
no tak zhruba 15 az 30minut casu
jeden sprej,osobne som kupil racej jeden z tych kvalitnejsich stal 8.70 co neni nic strasne,su aj spreje za 2.50 ale pocul som uz onich svoje...
dalej,nejaky fen alebo teplovzdusnu pistol,a aspon trocha zrucnosti,a jasne este svetla :D

takto to ma asi vyzerat
Obrázok

Obrázok

plochu ktoru budeme striekat treba duokladne ocistit,a este duokladnejsie sa potom zbavit vlhkosti.ked to mame hotove tak mozme zecat striekat,nieze zacnete jak hovada striekat na jedno miesto pol hodinu!striekat treba pekne pomali z dola hore,po prvom nastreku necakajte ziadne cierne svetla tmavost sa vam zmeni minimalne.a nestriekajte vsetko naraz,bud striekajte najprv jednu stranu a potom druhu aleboako ja najprv vonkajsie svetla a potom vnutorne alebo naopak :D po nastreku pekne svetla ususte fenom alebo teplovzduskou,ako som povedal prvy nastrek moc svetla nezmeni takze to budeme opakovat asi 3 alebo 4 krat podla toho kto ake tmave chce mat,medzy kazdym nastrekom svetla pekne vyfenujeme.
vysledok by mal vypadat ais takto

original
Obrázok

zatmavene
Obrázok

porovnanie vedla seba vonkajsie tmave.vnutorne orig.
Obrázok
Obrázok

vsetko tmave
Obrázok

tak mame to hotove mozme to poriadne vysusit a namontovat svetla naspet na auto
a vysledok?
Obrázok

sory za kvalitu robil som to vecer,a ked som fotil auto tak zadok osvetlovala len garaz :D


toto tu je cisto informativne!nerucim nikomu za jeho neschopnost pri striekani!!!
Alfa Romeo 2.4jtdM 20v Sportwagoon Polizia
BMW 740i - 4.4l V8
ObrázokObrázok

Autor témy
LexXx525
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Aug 2010, 00:09

tigrik321 napísal:a co na to policajti?
Derix156 napísal:Nič... Raz pri cestnej kontrole mi povedali, aby som rozsvietil vsetky zadne svetla a tym to aj skoncilo :)
LexXx525 napísal:ked to stym sprejom neprezenes tak nato policajti nic,ked to prezenes ako kamos ze ani nevidno ze blika tak to uz je horsie :D
Alfa Romeo 2.4jtdM 20v Sportwagoon Polizia
BMW 740i - 4.4l V8
ObrázokObrázok

Derix156
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 15 Apr 2010, 14:36
Kontakty:

Lubo-ss napísal:A ako ze sa vola ten sprej?
Cierny Transparent... Kamarat dal modry, ale potom mu blikali smerovky na zeleno :D
Kupis to vsade, ja som to bral zo slavneho Baumax-u

Autor témy
LexXx525
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Aug 2010, 00:09

Danni napísal:"striekat treba pekne pomali z dola hore" jak z dola hore? :D mam predstavu ze jak to urobim ale z dola hore podlhovaste svetla? prosim o vysvetlenie :) a este ze sa to strieka kolmo na svetlo ci najprv spodnu a potom hornu stranu? A co sa tyka zaoblenia smeroviek nebol s tym nejaky problem ze slabsie to nastiekalo abo nieco take?
-rozmyslam ze by som tak zatmavil aj bocne smerovky.. co myslite?

-sorac za mozno hlupe otazky ale chcem ist na istotu ;)
:D ano svetla su kolme takze si ich das zvislo pekne vedla seba,a rovnomerne pomalicky striekas preto z dola hore lebo ta ohnuta smerovka by mala bit dole pri tebe je to tak ovela lahsie,pekne jednym tahom z dola hore od zahybu hore striekas.neni to ziadna veda...a nestriakaj vsetky 4 naraz ale po dvoch.
Alfa Romeo 2.4jtdM 20v Sportwagoon Polizia
BMW 740i - 4.4l V8
ObrázokObrázok
Zamknuté