zle tlmice po mesiaci

Všeobecné príspevky ohľadne podvozku
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

Zdravim alfaci,pred mesiacom som kupil tlmice koni str.t sportove,lebo stare boli zle a auto mi na ceste plavalo,od vymeny je mesiac a tlmice su v riti.citil som,ze auto stale plava,siel som na skusku tlmicov a predne su uplne zle a zadne tesne pred hranicou. Na aute mam pruziny eibach,ktore znizuju vysku auta o 50mm.nemohli to sposobit pruziny? Tlmice idu na reklamaciu...ale zaujjmave,ze vsetky 4 su K.O. diky za kazdu radu.
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Vsetko je to seriova vyroba, bohvie kde ich vyrabaju, a aj v nemecku, tak j tak ich robia turci, rumuni a podobne... Kolega ich ma na pasate vr6 znizenom a 19kach kolesach uz cez 30000km a pohoda stale.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Koni nemaju najlepsiu povest. Najma FSD nie:

Obrázok

http://www.alfaowner.com/Forum/alfa-gta ... 6-gta.html
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

ja to mma znizene 5cm a obavam sa ci to nemoze byt od toho...sak v obchode mi povedali,ze skusia to vybavit tak aby mi vymenili kus za kus,hned ako dojdem,aby som nemusel auto rozrabat 2x,len neviem ci ich este chcem :/ rozmyslam nad klasickym podvozkom...

P.S. autickar21 - vobec som nemal cas dobehnut,ked doriesim tieto tlmice,mozno sa mi to podari...:/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

hrudky156 napísal:ja to mma znizene 5cm a obavam sa ci to nemoze byt od toho...sak v obchode mi povedali,ze skusia to vybavit tak aby mi vymenili kus za kus,hned ako dojdem,aby som nemusel auto rozrabat 2x,len neviem ci ich este chcem :/ rozmyslam nad klasickym podvozkom...
Neviem presne ktore mas, ale KONI tvrdi, ze sa daju pouzit az do -30mm - http://www.koni.com/254.html" onclick="window.open(this.href);return false; .

Ak chces, mozes mat moje OEM GTA za smiesnych 50 EUR. Pokial si dobre pamatam, Autickar ich ma tiez.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

no to ten kit je taky,ze sa da s nim znizit auto o 30mm ale o samotnych tlmicoch nepisu nic...ja som pruziny mal...eibach cervene...cize si myslim,ze tie str.t tlmice koni mozem pouzit kludne na moje pruziny a nemalo by sa nic stat...bud ma ofajcili,ze su to nejake polske koko..iny s nalepkou koni,alebo su to nejake repasy...alebo inak neviem :/
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Ako pises. Cely kit je aj so spruzinami, ktore su pravdepodobne od externeho dodavatela. Tlmic bude asi ten isty.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Hrudky
Príspevky: 1088
Dátum registrácie: 09 Sep 2011, 15:14

a moze mat vplyv ta nizka pruzina(-50mm) na tlmic???podla mna nie...
Cuore Sportivo :)
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Z dlhodobeho hladiska urcite. Ale zeby sa to znicilo po tak kratkom case?
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

Pablo
Moderátor
Príspevky: 140
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 19:56

hrudky156 napísal:a moze mat vplyv ta nizka pruzina(-50mm) na tlmic???podla mna nie...
Ake tam mas presne tie pruziny od Eibachu? Napis cislo. Ja mam kit od Eibachu a to je 30mm dole.
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTDm Alfa Rosso, Eibach Pro-System kit, EGR off, K&N filter, Novitec 180HP 345Nm
Napísať odpoveď