Kód FARBY automobilu

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre 2.0 TS
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Stevo_Alex19
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02 Jan 2013, 13:56

Zdravím,

vie tu niekto zistiť aké je číslo FARBY ? Hľadal som to v kufri napísané ale nikde nemám nič. Ani na dverach kufra vzadu proste nic absolutne bez sanci nieco tam najst... V papieroch mám že STRIEBORNÁ METALÍZA SVETLÁ... Je to chameleón farba... Vyzerá z jednej strany modrasto z jednej strany medene zelenkavo... Nevem co je to za farba, a som tym autom nabural a teraz mi ho srpravili ap otrebujem dat nameisat tu farbu. A neviem to za boha najst ze kde je to napisane, vie niekto ake cislo je tej farby aby mi to vedeli namiesat ??? Dik moc za kazdu radu...

Tak VIN je ZAR93200001048701
Typ, verzia: 932A200003
Rok vyroby: 11/98
2.0 TS / 114kW

A vnutri v kufri nikde nic na dverach nie je... Nema niekto podobnu farbu aby mi pvoedal aky ma kod ? Prikaldam fotky.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Miki
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 16 Máj 2012, 18:30

Ja som riesil tento isty problem :D bol som vo fiate a tam mi povedaly kod podla vin cisla! Inak to asi ani nezistis! Ale ak je to chameleon tak to ti asi nepomoze lebo pochibujem ze alfa ma original takuto farbu! Musis to mat cele prestriekane a nie original. Ak chces tu sme to riesili su tu aj neake prilohy mozno ti to pomoze
http://www.alfa156.sk/viewtopic.php?f=25&t=2656" onclick="window.open(this.href);return false;
1,6 16V 88kw
1,9 JTD 77kw
1,9 16V JTDm sw 103kw
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Stevo_Alex19
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02 Jan 2013, 13:56

Prezrel som to tam, ale nenasiel som v tom EPER fiat kod farby... Len kod farby interieru, ten by sedel ale to mi moc nepomoze... A googlil som original fiat servis a naslo same zahranicie, a tu v okoli neviem o ziadnom original fiat servise...
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Ja mam ze blue vela, kod farby 400, je to tiez trochu chameleon. Ide od modrej ce fialovu az do ciernej.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Miki
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 16 Máj 2012, 18:30

Stevo_Alex19 napísal:Prezrel som to tam, ale nenasiel som v tom EPER fiat kod farby... Len kod farby interieru, ten by sedel ale to mi moc nepomoze... A googlil som original fiat servis a naslo same zahranicie, a tu v okoli neviem o ziadnom original fiat servise...
skus zavolat sem a povedz im ze chces vedet kod farby a nadiktuj im VIN cislo
http://www.fiat.sk/kontakty/" onclick="window.open(this.href);return false;
1,6 16V 88kw
1,9 JTD 77kw
1,9 16V JTDm sw 103kw
Používateľov profilový obrázok

Miki
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 16 Máj 2012, 18:30

autickar21 napísal:Ja mam ze blue vela, kod farby 400, je to tiez trochu chameleon. Ide od modrej ce fialovu az do ciernej.
A to mas original od vyroby taku farbu? Som nevedel ze aj take boly ;)
1,6 16V 88kw
1,9 JTD 77kw
1,9 16V JTDm sw 103kw
Používateľov profilový obrázok

autickar21
Príspevky: 823
Dátum registrácie: 01 Nov 2010, 16:40

Miki napísal:
autickar21 napísal:Ja mam ze blue vela, kod farby 400, je to tiez trochu chameleon. Ide od modrej ce fialovu az do ciernej.
A to mas original od vyroby taku farbu? Som nevedel ze aj take boly ;)
podla hrubky laku z KO je to original. Svoju farbu som este na inej alfe nevidel z blizka, tak neviem ci to je standart pod tymto oznacenim.
2.4jtd EGR Off, Kat Off, FMIC cooler, GTA tlmenie, Chip Sarkan, vyfuk Remus zo subaru impreza wrx sti, 310mm brzdy brembo, GT2256V, uz EDC15C7
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Stevo_Alex19
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 02 Jan 2013, 13:56

No odpisali mi z fiatu zo zahranicia, poslali mi nasledovne: AZZURRO NUVOLA 414/B :) a teraz uz len zistit kto to vie na slovensku namiesat. Nasiel som tu farbu na EBAYI, ale vraj sa spreje do zahranicia zasielat nesmu.
Napísať odpoveď