VRZGANIE AKO NATO-A KDE

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre 2.0 TS

Autor témy
roman1969
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05 Apr 2009, 16:34

Kdo má skúsenosti s problemom vrzgania v predu?Najlepšie by bolo niečo konkrétne aspoň aby bolo načas pokoj.Výmena ramien už mám zasebou premazal som na vrch. a spod. ramenach všetko ešte ma čakajú stabil. dufam že to bude ono.
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

udajne by to malo byt to ulozenie stabikov. ja by som to mal spravit tiez. ked je rano chladno rak sa doslova prevrgam do roboty :D
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section

Autor témy
roman1969
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05 Apr 2009, 16:34

Stab. vymenené a problem je na torznej tyči/silembloky čo sú na tyči/ ževraj je to na p...u robota

Lubo-ss
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 19 Feb 2009, 15:44

Mozem potvrdit, ulozenie stabiku je najhorsia robota z celej prednej napravy. Najlacnejsi material a strasne jebava robota. Al nemyslim si ze stabil vrzga, skor klepe pri prejazde nerovnostou
EGR off, Xenon lights 8000k, 17" rims, little bit styled :)
Lepšia srnka na ĺade, ako piesok v koláči !!!

Autor témy
roman1969
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05 Apr 2009, 16:34

Nazdar minule som prestriekal a premazal úplne všetko čo sa týka ramena vrch. a spod. úpne všetko a došiel som k mechanikovi zobral WD čko trocha nastriekal na gumu čo je na torznej tyči a bolo ticho,pokial to maže.Tá guma stojí cca150Kč a našiel som ju na stranke Díli fiat,alfa romeo,lancia.Teraz som len zvedavý čo to stojí unás

Lubo-ss
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 19 Feb 2009, 15:44

Ahoj, ja som ich objednaval cey autokomu 2ks za 20€ sice troska drahsie ale maju v ulozeni na stabilizator take ako keby platene lozko - vydrzia viacej ako bez toho lozka..overene, potvrdene, nastastie nie na mojom aute :biggrin:
EGR off, Xenon lights 8000k, 17" rims, little bit styled :)
Lepšia srnka na ĺade, ako piesok v koláči !!!

Autor témy
roman1969
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 05 Apr 2009, 16:34

Lubos mam otázku ohladne svetiel.Špekulujem na tuning predne svetla s denním svietením ALE NIKDE NEUVÁDZAJÚ E CERTIFIKÁT-je to v poriadku alebo to má hačik.Viem že ti zobrali TP za svetla ale čo stímito svetlami

Lubo-ss
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 19 Feb 2009, 15:44

Ahoj, no mne vzali TP za xenony, tie som mal ale v orig. svetlach. Ako je to s tymi svetlami s dazlight by zaujimalo aj mna. Popravde tiez o nich rozmyslam ale ohladom certifikatu neviem. Skus mozno kontaktovat Pata z trnavy (bella machina). ja mam na neho iba telefon: 0915 748120 dufam ze sa nenahneva ze som ho zverejnil.
EGR off, Xenon lights 8000k, 17" rims, little bit styled :)
Lepšia srnka na ĺade, ako piesok v koláči !!!
Používateľov profilový obrázok

PetoNK
Moderátor
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 26 Feb 2009, 20:54

Vraj na tých svetlách je E certifikát. Andree85 má tiež také, skús mu napísať.
Suzuki Ignis 1.3 vvt
ex AR 156 1.9JTD 85kW
Obrázok

Lubo-ss
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 19 Feb 2009, 15:44

Z vlastnej skusenosti viem povedat ze casto nejake E ako homologizacna znacka muzom zakona nestaci...zase zalezi kto ta zastavi... :bb:
EGR off, Xenon lights 8000k, 17" rims, little bit styled :)
Lepšia srnka na ĺade, ako piesok v koláči !!!
Napísať odpoveď