Problemovy studený štart

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre 1.8 TS
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
magor235
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01 Sep 2013, 13:37

zdravým, mám taký problém že každé ráno mi motor na prvé naštartovanie zdochne a na druhé ide veĽmi zle ako keby vynechávali nejaké valce, cele auto sa trasie, po nejakých 10 sekundách sa to trochu ukľudní ale potom ešte asi nejaké 2-5 min vôbec nevládze ísť, do kopca to umiera aj na jednotke tak teraz musím parkovať tak aby som nešiel hneĎ po štarte do žiadneho kopca. ale to robí iba pri prvom štarte ráno. potom aj keĎ ho nechám vychladnúť 4 hodiny tak štartuje pekne. tiež sa mi zdá že je na taký výkon slabé aj keĎ sa mi to môže iba zdať, dali sme si s bratom (2.0l diesel bmw e46 ) po štiavnickom obchvate smer levice drag do kopca od 50km hore a stratil sa mi až príliš.. neviem, auto mám dokopy ani nie mesiac, hneĎ po kúpe som vymenil olej, filtre, rozvody s vodnou pumpou, šiel tam aj nový termostat lebo sa nezohrievalo vôbec( teraz sa už našťastie zahrieva pekne ). v bazari kde mi ho predali mi vymenili váhu vzduchu a prečistili sviečky tak neviem či nieje možnosť že sa pri tom niečo doje*alo.... pripájam video na youtube http://www.youtube.com/watch?v=HjjvgJP44FI&feature=youtu.be (od 19 sekundy som už aj robil s plynom)
stalo sa to už niekomu z vás?
--
ATWA
(Air, Trees, Water, Animals)
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

asi by som isiel na diagnostiku... odpoj lambda sondu ak ziadna zmena tak vahu vzduchu a pozri sa aj do skrtiacej klapky no na diagnostike by mali zistit ze co...
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
magor235
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01 Sep 2013, 13:37

tak asi to bude ta váha vzduchu, ráno som ju odpojil a auto naskočilo pekne, už je objednaná nová boschka s autodielymt.sk tak dúfam že po jej zapojení sa to bude správať aspoň takto ako bez váhy .
--
ATWA
(Air, Trees, Water, Animals)
Napísať odpoveď