otacky

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre 1.8 TS
Používateľov profilový obrázok

coli84
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 11 Dec 2011, 15:33

tak potom by to ešte mohol byť krokovací motorček,vyčistiť sa to vraj nedá sa mi zdá,kedysi som mal tiež tento problém ale u mňa to prestalo samé od seba,mechanik mi povedal aby som nestresoval a rozbehal to a ono to pomohlo :D
Používateľov profilový obrázok

macgyver72
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 15:11

ferdopd napísal:No alternator je ok. Už ma to jeduje počas jazdy pohode a pred križovatkou trpnem či to nezdochne. Sviečky,váha,lamda,filter,olej selenia,rozvody variator a kopec nových veci a blbne to :-( robí to len pred križovatkou ked spomalujem
tak si kup majak a sirenu a nespomaluj pred krizovatkou... :-D
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

No vidíš to ma nenapadlo a este to budem rezat na ručnej. Dávam 100bodov za radu a ziskavas pedro zuvacku.:-)
Používateľov profilový obrázok

PetoNK
Moderátor
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 26 Feb 2009, 20:54

Robí ti to len keď dobrzďuješ alebo aj keď len vyhodíš rýchlosť a bez brzdenia sa dokotúľaš? Resp. robí to pri každom vyradení?
Suzuki Ignis 1.3 vvt
ex AR 156 1.9JTD 85kW
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

No ked som dobrzdoval. Teraz ako som dal plnú v-racing nitro tak ako keby sa to ukludnilo. Ale aj tak ma to zaujima čo to mohlo robiť. Štve ma to lebo sa chystám na dovolenku a nerád by som volal odtah :-)
Používateľov profilový obrázok

CiLiNO
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27 Sep 2012, 14:57

tenká hadička od motora ktorá ide do hadice sania odpoj ju daj na ňu filter alebo ju nehaj tak a tam kde bola zapojdená daj štupel mne to pomohlo :) snáď som poradil ..
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

jak ti to mohlo pomoct? nemal si tam niekde dieru? odvetravanie nie je sranda
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Napísať odpoveď