Dobrovolne prispevky na chod fora.

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre 1.6 TS
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

Pani, ak by niekto mal opat zaujem prispiet na chod fora kontaktujte ma prosim cez Sukromne Spravy.

Peniaze, ktore prisli od clenov v minulosti boli pouzite na zaplatenie hostingu za posledne dva roky.

Ak by sa podarilo vyzbierat viac penazi, rad by som zrealizoval nejaku 156 akciu so slalomom, alebo sprintami. Pripadne by som dohodol ten SlovakiaRing.
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

Talianskevrakovisko
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 21 Júl 2013, 21:20

Cau kolko treba?
S pozdravom
http://www.talianskevrakovisko.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

Nemam stanovenu sumu. Nechavam to na zvazenie ludi, kto kolko uzna za vhodne. :)
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Ako pripiet a nezaplatit ani cent. Alebo SROTOVNE v pravom zmysle slova.

Vsetci vieme, ze aj ked Xenn udrziava forum z vlastnej iniciativy a bez naroku na akykolvek honorar, nieje to zadarmo. Penazi je vzdy malo. A tak som uvazoval, ako mozeme vsetci pripiet sposobom, ktory by nas nestal ani euro.

Menite brzdove kotuce za nove? Tlmice? Ramena? Odneste stare zelezo do zbernych surovin a venujte ziskane peniaze na chod fora, ktore je tu stale pre kazdeho z nas.



Obrázok
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

ako casto menis kotuce? :D
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

No vies, mam tri auta. :D

Fotka je ilustracna.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

PetoNK
Moderátor
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 26 Feb 2009, 20:54

Ja som minule "upratoval", sada starých kotúčov + sada zadných priečnych ramien = 22kg. Dostal som za to 4€ :)
Suzuki Ignis 1.3 vvt
ex AR 156 1.9JTD 85kW
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

7heaven
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 12 Máj 2012, 18:52
Kontakty:

Olá, veď zaves číslo účtu sme niekde, podľa mňa by každý mohol prispieť nejakou symbolickou 5 ojrovou sumou tak raz za mesiac, prípadne za 2. Tie info ktoré tu získajú členovia za to stojí nie??
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

Pani, vopred dakujem za prejaveny zaujem a dakujem aj Yetymu za zaujimavy napad :)
7heaven napísal:Olá, veď zaves číslo účtu sme niekde, podľa mňa by každý mohol prispieť nejakou symbolickou 5 ojrovou sumou tak raz za mesiac, prípadne za 2. Tie info ktoré tu získajú členovia za to stojí nie??
Zatial to riesim tak, ze cislo uctu posielam cez skukromne spravy kazdemu, kto by mal zaujem prispiet. Lepsie sa mi tie informacie potom paruju s peniazmi, ktore pridu na ucet.
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

mitsee
Príspevky: 574
Dátum registrácie: 04 Nov 2012, 20:55

určite aj ja čosi prispejem, ale momentálne mám prázdny účet.
Fifinka 1,9JTD 77kW
ex Polizia 156SW 2,4JTDm 200PS -R.I.P.
ex Mitsee Carisma 1,6b
Napísať odpoveď