potrebujem radu:na studeno ide na tri valce-zufalstvo !!!

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre 1.6 TS

Petr147
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20 Sep 2010, 17:42

Jasně tam má propleny kabel a proud z cívky se zkratuje v motoru

Autor témy
mrkvis
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 24 Mar 2009, 16:55

chyba sa nasla!!!
chybna riadiaca jednotka, takze pekna palka ale hlavne, ze uz auto funguje poriadne.
poucenie pre ostatnych teda, ze ked uz normalne logicke veci zlyhali a stale nic, tak RJ to uz ma za sebou. aj tak ale nechapem ako len tak z nicoho nic odide RJ, to je ozaj zaujimave.
mam trosku aj podozrenie na "odborny zasah" pocas inych oprav ako je napr, zazvaranie zvodov a podobne...

enigma156
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 09:24

Skušal si ju meniť alebo ako si zistil že je zlá RJ?
Používateľov profilový obrázok

Petrik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08 Sep 2013, 09:27

Ja mám tiež alfu 156 1,6 T.S a mal som tento istý problém,auto išlo vždy na dva alebo skôr na tri valce za studena a nedalo sa na tom ani normálne isť :( až po nejakých 5 km jazdy to už bolo dobre,vyskúšal som všeličo ... možno problémom bolo to,že mi veľmi klepal variátor,čiže bol kaput.Tak som za 250 eur s talianska cez oryginál objednal nový,vymenil a auto trhá asfalt :D za studena ide kráásne a olej do motora som dal tiež nový seléniu 10W-60 (sport-racing) ...
Používateľov profilový obrázok

Liwika19
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 05 Aug 2010, 21:24

ja pridam este jednu moznost, priatel ma tiez 1,6 a dusila sa pri starte a niekolko krat mu aj skapala a musel startovat na 2-3x. bolo to este pred mesiacom takze pomerne teplo...vymenil vahu, bo bepomohlo problem ostaval. nakoniec to bolo v semitnom benzine. vyjazdil nadrz, natankoval 100 oktan a auto chytalo na drnc...
vysluzila policajtka ;)

Jans
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 12 Apr 2010, 07:17

S tym benzinom... No na ked ide na 98 dobre a na 95 nie. Tak byva problem v strekovacoch alebo zapalovanie (sviecky,kabeloch, cievkach)
Lancia Kappa sw 2.4jtd-drič
Napísať odpoveď