kontrolka vstreku

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre 1.6 TS

Ceco
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29 Aug 2010, 11:08

Skullhand napísal:zdravim ,, mam taky problem u 1.6 ts, rv 99,, niekedy mi svieti kontrolka vstreku to je taka mala kontrolka niekde pri 8 tisic,za otačkomerom, niekedy to nejde startovat len toci toci a na prazdno nechiti to ,,, no ked otocim spet klud do polohy 1 a naspeť do polohy 2 tak zvycajne ta kontroklka zhasne a tak to naskoci hned,,, raz sa mi stalo ze ta kontrolka sa mi rozviestila pocas jazdy.. ale asik tak po 5 min mi to zhaslo ,, a este jedna vec ,, ked sa rozsievi ta kontrolka vstreku tak obcas my svieti aj kontrolka v strede taky akoby kľúč a píše tam lock ,,, ale nerozsvieti sa to vždicky .. no neviem v čom spočíva ten problem .. ak by niekto vedel mi poradit tak prosim píšte ,,, diagnostika vipisala ze vsetko je vporiadku,, naslo prv jednu chybu imobilizer no po jej odstraneni s pameti zavad to us bolo ok,,,
nazdar... tiez mam ten problem, svieti vstrekovanie a nechce naskocit motor, niekedy chcipne aj za jazdy ... bol som na diagnostike a vypisalo chybu SNIMAČ OTÁČOK ... pojdem vimenim som uz objednany dam ti vediet ci to pomohlo ( AR 156 1,6 16V twinspark 2000 )

Ceco
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 29 Aug 2010, 11:08

Ceco napísal:
Skullhand napísal:zdravim ,, mam taky problem u 1.6 ts, rv 99,, niekedy mi svieti kontrolka vstreku to je taka mala kontrolka niekde pri 8 tisic,za otačkomerom, niekedy to nejde startovat len toci toci a na prazdno nechiti to ,,, no ked otocim spet klud do polohy 1 a naspeť do polohy 2 tak zvycajne ta kontroklka zhasne a tak to naskoci hned,,, raz sa mi stalo ze ta kontrolka sa mi rozviestila pocas jazdy.. ale asik tak po 5 min mi to zhaslo ,, a este jedna vec ,, ked sa rozsievi ta kontrolka vstreku tak obcas my svieti aj kontrolka v strede taky akoby kľúč a píše tam lock ,,, ale nerozsvieti sa to vždicky .. no neviem v čom spočíva ten problem .. ak by niekto vedel mi poradit tak prosim píšte ,,, diagnostika vipisala ze vsetko je vporiadku,, naslo prv jednu chybu imobilizer no po jej odstraneni s pameti zavad to us bolo ok,,,
nazdar... tiez mam ten problem, svieti vstrekovanie a nechce naskocit motor, niekedy chcipne aj za jazdy ... bol som na diagnostike a vypisalo chybu SNIMAČ OTÁČOK ... pojdem vimenim som uz objednany dam ti vediet ci to pomohlo ( AR 156 1,6 16V twinspark 2000 )
jou a menil som na nej sustu veci ako su : KN filter original rozmer na 1,6 (je v boxe), olej 10w-40 + prisada do oleja na syntetickej baze koli zníženiu trenia (predsa 7000 otačok je 7000), menil som aj olejovy filter (klasika) chcel som aj palivovy no ten som sa dozvedel ze je v nadrzi taze nic... aaa neviem ci som spravil chybu tym ze som vymenil aj sviecky. namiesto tych co by tam mali ist (NGK platinovo iridove) som pouzil sportove stvorkontaktne (vsetkych osem) nevem ci aj koli tomu mi nechce naskocit ... taktiez som menil aj rozvody ale to s tym asi nema nic ....

Autor témy
Skullhand
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 21 Dec 2009, 21:56

zdravim tak som tu zas,, tu vahu co som cistil tak mi asik pred 2ma tyzdnami odysla totalka,, auto neislo tak ako malo ,, vysoky volnobeh pri jazde,, pri stajucom aute je to ok,, tak kupl som origo novu vahu vzduchu bosh a problem ten isti takisto vysoky volnobeh aj pri fungel novej vahe ,, mna asik drbne filtre nove su nove olejovy,, vzduchovy,, mam tam sisku
Napísať odpoveď