Kicky 1.9 JTD Chameleon

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy

Autor témy
andree85
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 20 Feb 2009, 21:11

// presunute zo "Si tu novy/a? Predstav sa nam"

Nooo a ja som zvedavy co ma napisane v Technicaku aku farbu.... "chameleon"... :D
Alfa Romeo 156 SW, 1,9 JTD 116 konikov, 2004
EX - Seat Leon , 1,9 Tdi 180 koncov
Ex - Alfa Romeo 156 2,4JTD 136 koncov
Obrázok

jozef
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 15:41

Alebo strakato-brnkasta :lol:
Používateľov profilový obrázok

sportwagon
Príspevky: 164
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 21:28

veru pekna ale keby som si to robil pre seba tak hodim do laku aj zrkadla
Honda Accord Tourer 2,4 V-TECH 149kw
AR 156 1,9JTD-M 125kw M-Jet Sportwagon 2004 EX
VW Passat GT DOHC 16V 100kw 1992 EX
Škoda Garde 130GLS 47kw 1985 EX

Gabi
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 26 Mar 2009, 14:44

kicky napísal:Zdravím vás...síce este nemám alfu ale uz mám jednu vyhliadnutú z NR bol som ju uz aj pozerat tak sa prostredníctvom tejto stránky chcem opýtat či ju náhodou nepoznate a poprosit vas o dake info.Chcel by som ju v stredu kupit,vyzera moc pekne len ak volakto poznate majitela alebo konkretne to auto poprosil by som nazory a reakcie co si o tom myslite.Vopred dakujem za kazdu reakciu...

http://alfa-romeo-156.autobazar.eu/19-j ... 27640.html
inzerat uz tam nie je,takze mas pravdepodobne novu druzku-Alfinku? :P ......ak ano,tak vitaj medzi nami a daj svoje reakcie aj sem ;)

kicky
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 16 Jan 2010, 12:43

Gabi napísal:
kicky napísal:Zdravím vás...síce este nemám alfu ale uz mám jednu vyhliadnutú z NR bol som ju uz aj pozerat tak sa prostredníctvom tejto stránky chcem opýtat či ju náhodou nepoznate a poprosit vas o dake info.Chcel by som ju v stredu kupit,vyzera moc pekne len ak volakto poznate majitela alebo konkretne to auto poprosil by som nazory a reakcie co si o tom myslite.Vopred dakujem za kazdu reakciu...

http://alfa-romeo-156.autobazar.eu/19-j ... 27640.html
inzerat uz tam nie je,takze mas pravdepodobne novu druzku-Alfinku? :P ......ak ano,tak vitaj medzi nami a daj svoje reakcie aj sem ;)
Ha...dobre si vydedukoval...uz mam novu alfinku...zajtra dam prve dojmy a postrehy.Budem v praci tak budem mať čas.Inak dakujem za privítanie. :D :D ;)

alfik
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 11:35

kicky napísal:
Gabi napísal:
kicky napísal:Zdravím vás...síce este nemám alfu ale uz mám jednu vyhliadnutú z NR bol som ju uz aj pozerat tak sa prostredníctvom tejto stránky chcem opýtat či ju náhodou nepoznate a poprosit vas o dake info.Chcel by som ju v stredu kupit,vyzera moc pekne len ak volakto poznate majitela alebo konkretne to auto poprosil by som nazory a reakcie co si o tom myslite.Vopred dakujem za kazdu reakciu...

http://alfa-romeo-156.autobazar.eu/19-j ... 27640.html
inzerat uz tam nie je,takze mas pravdepodobne novu druzku-Alfinku? :P ......ak ano,tak vitaj medzi nami a daj svoje reakcie aj sem ;)
Ha...dobre si vydedukoval...uz mam novu alfinku...zajtra dam prve dojmy a postrehy.Budem v praci tak budem mať čas.Inak dakujem za privítanie. :D :D ;)
kicky vydedukovalA. Gabi patri do tej neznejsiej polovicky populacie. 8-)
Alfa 156,2.4 JTD + Chip by Sarkan + EGR Off + Katik na majzel
Vtedy mi nešlo,dneska mi nejde,zajtra mi nepojde a tak dalej....

kicky
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 16 Jan 2010, 12:43

Aha jasne ospravedlnujem sa gabi.Takze moje prve dojmy...no je toho vela.Takze začnem:Vozenicko je to super,co sa tika pohodlia tak aj konfotrtu.Je to neporovnatelne lepsie ako byvale fiat bravo.Co mi tam chyba tak je laktova opierka,ale neskor by som chcel dokupit urcite.Dalsi taky poznatok je ze sa mi zda ze mi ostavaju brzdit zadne brzdy ked neham v noci rucnu a rano idem prec tak sa mi zda ze aj ked dam rucnu dole tak este brzdí nejaky cas no kym pridem do prace tak prestane.Čím to moze byť?Dalsia taka vec co som si vsimol tak ze dost pocujem piskanie turba,neviem ci to tak ma,alebo ci ho bude treba vymenit.Neskor sem popridavam aj fotky motora,lebo vobec neviem de co je tak ak sa najde niekto znaly aspon mi popise co je co aby som aspon trocha vedel de co hladat.Inac afticko sa mi velmi paci...

Autor témy
andree85
Príspevky: 193
Dátum registrácie: 20 Feb 2009, 21:11

kicky napísal:Aha jasne ospravedlnujem sa gabi.Takze moje prve dojmy...no je toho vela.Takze začnem:Vozenicko je to super,co sa tika pohodlia tak aj konfotrtu.Je to neporovnatelne lepsie ako byvale fiat bravo.Co mi tam chyba tak je laktova opierka,ale neskor by som chcel dokupit urcite.Dalsi taky poznatok je ze sa mi zda ze mi ostavaju brzdit zadne brzdy ked neham v noci rucnu a rano idem prec tak sa mi zda ze aj ked dam rucnu dole tak este brzdí nejaky cas no kym pridem do prace tak prestane.Čím to moze byť?Dalsia taka vec co som si vsimol tak ze dost pocujem piskanie turba,neviem ci to tak ma,alebo ci ho bude treba vymenit.Neskor sem popridavam aj fotky motora,lebo vobec neviem de co je tak ak sa najde niekto znaly aspon mi popise co je co aby som aspon trocha vedel de co hladat.Inac afticko sa mi velmi paci...
Hmmm pockaj pockaj ty davas rucnuu v tychto mrazoch???????? :shock: to bude tim ze zostanu visiet...takze parkuj so zaradenou rychlostou...turbo pekne piska...ale ak to je moc mrkni na hadice ci tam nemas niekde prasklinu....
Alfa Romeo 156 SW, 1,9 JTD 116 konikov, 2004
EX - Seat Leon , 1,9 Tdi 180 koncov
Ex - Alfa Romeo 156 2,4JTD 136 koncov
Obrázok

Gabi
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 26 Mar 2009, 14:44

kicky napísal:Aha jasne ospravedlnujem sa gabi.Takze moje prve dojmy...no je toho vela.Takze začnem:Vozenicko je to super,co sa tika pohodlia tak aj konfotrtu.Je to neporovnatelne lepsie ako byvale fiat bravo.Co mi tam chyba tak je laktova opierka,ale neskor by som chcel dokupit urcite.Dalsi taky poznatok je ze sa mi zda ze mi ostavaju brzdit zadne brzdy ked neham v noci rucnu a rano idem prec tak sa mi zda ze aj ked dam rucnu dole tak este brzdí nejaky cas no kym pridem do prace tak prestane.Čím to moze byť?Dalsia taka vec co som si vsimol tak ze dost pocujem piskanie turba,neviem ci to tak ma,alebo ci ho bude treba vymenit.Neskor sem popridavam aj fotky motora,lebo vobec neviem de co je tak ak sa najde niekto znaly aspon mi popise co je co aby som aspon trocha vedel de co hladat.Inac afticko sa mi velmi paci...
tak ho nafot a daj nam sem fotocky,nech sa potesime s tebou:-))) ;)......ale robis dobre,ked brzdis rucnou v tejto zime?Mne sa stalo to iste co tebe,kym som nevedele ze rucna sa v mrazoch nepouziva :oops: ,potom ma poucili a vsetko je OK.

kicky
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 16 Jan 2010, 12:43

andree85 napísal:
kicky napísal:Aha jasne ospravedlnujem sa gabi.Takze moje prve dojmy...no je toho vela.Takze začnem:Vozenicko je to super,co sa tika pohodlia tak aj konfotrtu.Je to neporovnatelne lepsie ako byvale fiat bravo.Co mi tam chyba tak je laktova opierka,ale neskor by som chcel dokupit urcite.Dalsi taky poznatok je ze sa mi zda ze mi ostavaju brzdit zadne brzdy ked neham v noci rucnu a rano idem prec tak sa mi zda ze aj ked dam rucnu dole tak este brzdí nejaky cas no kym pridem do prace tak prestane.Čím to moze byť?Dalsia taka vec co som si vsimol tak ze dost pocujem piskanie turba,neviem ci to tak ma,alebo ci ho bude treba vymenit.Neskor sem popridavam aj fotky motora,lebo vobec neviem de co je tak ak sa najde niekto znaly aspon mi popise co je co aby som aspon trocha vedel de co hladat.Inac afticko sa mi velmi paci...
Hmmm pockaj pockaj ty davas rucnuu v tychto mrazoch???????? :shock: to bude tim ze zostanu visiet...takze parkuj so zaradenou rychlostou...turbo pekne piska...ale ak to je moc mrkni na hadice ci tam nemas niekde prasklinu....
No to by som aj pozrel tu hadicu,lenze netusim ze kde tam je turbo...do teraz som mal len benzin toto je moj prvy motor s turbom.Za chvilku sem dam foto tak hadam mi dake veci objasnite.Inac este taka otazka...co sa stane ked zaslepim ten EGR hadicu ci co?Nebude sa auto prehrievat?Alebo vlaste aky to ma vpliv na fungovanie auta?
Napísať odpoveď