Kicky 1.9 JTD Chameleon

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy

kicky
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 16 Jan 2010, 12:43

Fotku pridám ked bude pekná umytá...dneska som bol na prepise tak uz mám aj BB značky konečne.Tá alfa v tej europe to bola moja,pracujem tam.A ešte taká otázka...mám ten akože "drevený" volant.Chcem si však kupit normalny čierny čo som nasiel tak pisu ze su bez airbagu a moja otazka znie:Možem kupit volant bez airbagu a tento svoj airbag tam normalne prehodit?Bude mi to tam pasovať?Este taka poznamka ze ten volant co som nasiel je z GB alfy takze bol na opacnej strane.To myslim ze by nemal byt problem.Alebo sa mylim?

alfik
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 11:35

kicky napísal:Fotku pridám ked bude pekná umytá...dneska som bol na prepise tak uz mám aj BB značky konečne.Tá alfa v tej europe to bola moja,pracujem tam.A ešte taká otázka...mám ten akože "drevený" volant.Chcem si však kupit normalny čierny čo som nasiel tak pisu ze su bez airbagu a moja otazka znie:Možem kupit volant bez airbagu a tento svoj airbag tam normalne prehodit?Bude mi to tam pasovať?Este taka poznamka ze ten volant co som nasiel je z GB alfy takze bol na opacnej strane.To myslim ze by nemal byt problem.Alebo sa mylim?
Normalne to prehodis. Ved RJ SRS aj SRS zostava povodne.
Alfa 156,2.4 JTD + Chip by Sarkan + EGR Off + Katik na majzel
Vtedy mi nešlo,dneska mi nejde,zajtra mi nepojde a tak dalej....

Gabi
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 26 Mar 2009, 14:44

kicky napísal:Fotku pridám ked bude pekná umytá...dneska som bol na prepise tak uz mám aj BB značky konečne.Tá alfa v tej europe to bola moja,pracujem tam.A ešte taká otázka...mám ten akože "drevený" volant.Chcem si však kupit normalny čierny čo som nasiel tak pisu ze su bez airbagu a moja otazka znie:Možem kupit volant bez airbagu a tento svoj airbag tam normalne prehodit?Bude mi to tam pasovať?Este taka poznamka ze ten volant co som nasiel je z GB alfy takze bol na opacnej strane.To myslim ze by nemal byt problem.Alebo sa mylim?
waw,takže tiež bystričan?...teší ma :P

alfik
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 11:35

Gabi napísal:
kicky napísal:Fotku pridám ked bude pekná umytá...dneska som bol na prepise tak uz mám aj BB značky konečne.Tá alfa v tej europe to bola moja,pracujem tam.A ešte taká otázka...mám ten akože "drevený" volant.Chcem si však kupit normalny čierny čo som nasiel tak pisu ze su bez airbagu a moja otazka znie:Možem kupit volant bez airbagu a tento svoj airbag tam normalne prehodit?Bude mi to tam pasovať?Este taka poznamka ze ten volant co som nasiel je z GB alfy takze bol na opacnej strane.To myslim ze by nemal byt problem.Alebo sa mylim?
waw,takže tiež bystričan?...teší ma :P
Gabi,ale sa ti tam rozrastaju ty AUTO partnery.....
Alfa 156,2.4 JTD + Chip by Sarkan + EGR Off + Katik na majzel
Vtedy mi nešlo,dneska mi nejde,zajtra mi nepojde a tak dalej....

Gabi
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 26 Mar 2009, 14:44

waw,takže tiež bystričan?...teší ma :P[/quote]
Gabi,ale sa ti tam rozrastaju ty AUTO partnery.....[/quote]

ano,teším sa :) ......len tie baby akosi neprichádzajú na stránku,už skoro rok som tu sama :roll: .Ale navadíííííííí...mne tu stačíte aj vy-zlatúšikovia :P

kicky
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 16 Jan 2010, 12:43

Konečne funguje stranka...takže zatial davam aspon jednu fotku...nech uz je krajsie pocasie nech mozem pofotit aj dalsie fotky ked bude pekna umyta...
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

PoulM
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 08 Máj 2009, 08:53

Tak tú farbu v technickom by som chcel vidieť :D :D :D :D
Ale pekná.

kicky
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 16 Jan 2010, 12:43

v techničáku je zapísané dole že: "červeno modrá meniaca sa farba značky chameleón" a rok výroby mám v technickom že 2005,a kamarát na marei weekend rok výroby 2008...

kicky
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 16 Jan 2010, 12:43

dake foto...
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

maaario
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 07 Jan 2010, 20:29

ako co sa tyka mna tak na tu farbu vim len jedno povedat.. sorry za vyraz ale popici.. strasne sa mi to paci...
Napísať odpoveď