156 SW V6

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Napísať odpoveď
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
LunaticChosen
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06 Jún 2015, 22:17

Dobrý deň,
pripájam sa teda aj ja svojou Alfou 2.5 V6 Sportwagon. Auto má najazdených 200 tisíc kilometrov. Nepoužívam ho ako denné vozidlo, chodím s ním zväčša len do školy aby som mu neublížil. Kúpené bolo odtiaľto z fóra a i keď som sa nechystal kupovať Alfu Romeo po prvej skúšobnej jazde som vedel, že bude moje.

Takto vyzerala keď som ju kúpil:
Obrázok

A takto vyzerala keď som ju fotil naposledy:
Obrázok

A ako dôkaz, že tam je Busso:
Obrázok



Momentálne špekulujem, lebo som kúpil motor zo 166 ( 3.0 V6 ) a chystám sa na swap, ale trochu radikálnejší ( keďže mi nebude vadiť ak auto bude rok-dva stáť v garáži ) a keďže nie som milionár. Čas a financie ukážu čo z toho bude :think
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

Vitaj! Konecne niekto do party :) Nekupoval si to auto nahodou od Tona? :)

S tym swapom to bude sranda akurat robim to iste na mojom aute. Je tam par drobnosti na ktore treba dat pozor, ale inak je to bezproblemova robota ked su k dispozicii peniaze :) Niekde mam este rozpis dielov a cien co som pouzil, mozno sa Ti to bude hodit. Takisto mi poostava asi par tesneni origo z alfy.

Nech Ti sluzi :)
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
LunaticChosen
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06 Jún 2015, 22:17

Ahoj, áno je kupované od neho.
A Tvoju Alfinu už potajme obdivujem dlhšiu dobu a sledujem, že Ty robíš ten swap tiež, tak som bol rád, že nebudem sám. S tým swapom sa neponáhľam, mám svoju predstavu a keď mi to bude trvať aj 2-3 roky tak mi to vadiť nebude, lebo to za to bude stáť. Verím v to.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
LunaticChosen
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06 Jún 2015, 22:17

Zmeny, ktoré sa udiali za 2 mesiace čo som bol na PN-ke:

- výmena krémového interiéru za čierny ( aj s tapacírmi )
- namontovanie subwoofra Sony X-Plod 800W + zosilovač Magnat 1000W ( už je vonku, zistil som, že potrebujem aj kúsok kufra ... )
- výmena žiaroviek
- preleštenie svetlometov ( je to bomba aké to je teraz krásne, auto vyzerá mladšie o 10 rokov )


- a príprava na svadbu, ktorá znemožnila ďalšie investovanie peňazí do auta ...
Používateľov profilový obrázok

GLTLKS
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19 Sep 2015, 10:07

Aké to tam máš kolesá prosím Ťa? Vyzerá perfektne, mohol by si prípadne nafotiť aj interiér, tiež uvažujem nad výmenou za čierny. Z kade si zohnal?
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
LunaticChosen
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06 Jún 2015, 22:17

Ahoj, takže interiér mám od jedného chalana čo rozpredáva Alfy. Na facebooku ho nájdeš volá sa Filip Leganza ( myslím ).
A elektróny sú originál Alfa Romeo 17" akurát som si ich nechal nastriekať na čierno.
Napísať odpoveď