moja kolotočárina 2.4jtd

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

U idim zajtra, idem este raz poobzerat tu 2,4 sportwagon a ak by nie tak by som cez week urobil vylet pozriet tu tvoju, myslim ale ze to bol len nezvyk z auta do auta, isla pekne, nic nebzchalo, vsetko funguje, a viac od nej cakat nemozem...predsa len to je 12 rocne auto
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

Mozno budem od zajtra majitelom tejto alfy.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

Tak od vcera som majitelom tejto alfy, ma niake muchy ale nic vazne a pomalicky sa vsetko da na poriadok, pridavam par foto z dneska
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

tak na novej alfinke bol problem ze sa pri nastartovani vzdy zapla klima, diagnostika pisala ze je v skrate, problem som ale jednoducho vyriesil podla tohto navodu:

dej klíček do polohy STOP (ne PARK), taplotu na max., ventilátor na nula, a foukání nastav směrem na sebe. Potom přepni klíček do polohy MAR a dej ventilátor z nuly na Auto zpátky na nulu, znovu na Auto a pak na nulu. Klíček vrať na STOP. Nech vše být, počkej 15 s , nastartuj a počkej dalších 15 s. Pak by si můžeš vše přenastavit a mělo by to být v poho. Mě to takhle šlo. Stejným způsobem to zase aktivuješ. Je to z příručky AR, musí být doslovný překlad, pokud to někdo přeloží na půl, jako je návod výše, tak to nefunguje.

mozno to niekomu pomoze, kedze je mozne tym klimu aj nastavit na automaticke zapinanie pri starte.
inak na alfe odjazdene uz skoro 500km a spokojnost, huci na nej nieco , zatial to vypada na lozisko alternatora, v utorok by malo ist do servisu tak uvidime co to bude teda, inak je v poho stave, na prahoch sa mierne ukazuje hrdza, budem musiet vymenit hadicu od turba, a z vrakoviska pozhanat nejake krytky a malickosti
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

nova alfinka zatial poslucha tak dnes dostala plnu, pridavam aj par foto z vnutra, ale nieje este povysavana a upratana, v pondelok sa chystam dat umyt motor , povysavat ju a ak by sa umudrilo pocasie tak aj vyumyvat, a v utorok alebo v stredu pojde do servisu kvoli tomu huciacemu alternatoru.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

3 sportwagony, treti je vzadu za tym tmavym
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Tie elektrony co mas na tej novej su asi top zo vsetkych origo. Inak pekna alfa len nech pocuva :P
Inak skoda tej laktovej opierky, ze sa neotvara..
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

Aj mne sa tieto kola velmi lubia oproti tym co som mal na starej,.no zatial pocuva, ale uvidome kolko do nej masypem ked pojde do servisu..a ten ulozny priestoor v opierke mi nejak nechyba
Používateľov profilový obrázok

ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

Urobim cenu na lakovanie :-) ten motor si uz umyl ?
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

Lakovanoe ma neponahla...najskor dam vse pprobit a pptom podla financii uvidim ci aj striekat.a nie neumyl, zabudol som nato, ale na zajtra rano mam pripomienku nech nato zas nezabudnem, tak pred prepisom ho skocim umyt
Napísať odpoveď