moja kolotočárina 2.4jtd

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

no uvidim teda co urobim, sedacky su momo, je miui luto ich dat prec, tu kusok odomna jeden predava komplet sedenie+ tapaciry za 30€, ale soferove seedlo je uz presedene a nelubia ssa mi , zajtra ich vycistim kolko sa bude dat a uvidim ako budu potom vypadat
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

Par foto..
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

takto vypadala alfa v roku 2009
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

denny224
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 19 Júl 2012, 16:21

ta karbonova folia na spatakoch na tom plaste... nejako si ho opracovaval pred tym ? lebo tiez mam tak na bielo zniceny ten plast jak si mal ty na fotkach z KO ... :) , a chcel by som to hodit aspon do tej folie nech to nejako vypada :biggrin
We have to love Alfa, it's the law.
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

denny224 napísal:ta karbonova folia na spatakoch na tom plaste... nejako si ho opracovaval pred tym ? lebo tiez mam tak na bielo zniceny ten plast jak si mal ty na fotkach z KO ... :) , a chcel by som to hodit aspon do tej folie nech to nejako vypada :biggrin
uz som to s tou foliou take kupil takze ti neporadim, ja som s dizajnom auta zatial nic nerobil, najskor chcem porobit dolezitejsie veci a potom sa budem venovat dizajnu, najblizsie ale chcem dat kridlo, kapotu a spataky na strieborno, nech je spodok modry a vrch cely strieborny
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

neviem co to je, ale nechyba tam nieco v tej diere? som laik do aut tak sa mi nesmejte :pray
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

a odkial sa moze brat tento olej neviete? olej som menil cca mesiac dozadu, mozno aj menej, a zatial mi podla rysky nechyba, ono aj ked mi auto zo den stoji tak nemavam kaluz pod autom, maximalne par kvapiek
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

Ak je to medzi motorom a prevodovkou tak je to gufero. Alebo tesnenie pod vanou seknute
Používateľov profilový obrázok

ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

Skus poriane pozret ci to nejde niekde aj z vrchu bo to je tazko takto podla flaku
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
shaggy0608
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 09 Dec 2013, 12:38

No tieklo to zhora ked som to kupil, zo snimaca otqcok, teraz neviem z coho ale pokukam to
Napísať odpoveď