Moja 2,4 jtd

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

upir156
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 27 Okt 2009, 22:14

Lace napísal:Garrett turbo som s nim spokojný ale ked budem davat už ten intercooler tak možno tam dam zasa večsie turbo. to je všetko ešte vo hviezdach :)

A tak ako vravíš polizia mala bledomodre ....
Garrett má asi väčšina, keďže je sériové.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Lace
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 03 Sep 2013, 09:23

no jasne to je sériovka no aa ja mam TB 28 neviem či to si chcel ale ja sa až tak do tých označeniach nerozumiem. ale je to večsie ako som tam mal predtým .... :)
Používateľov profilový obrázok

Tono
Príspevky: 414
Dátum registrácie: 10 Apr 2013, 12:00

Tb 28 ma dost velku studenu cast, ako sa ti zmenila charakteristika nabehu? Btw dymi? Odporucam doladit na brzde, ten powerbox je otazne ako dobre pracuje s takym velkym slimakom,aby si nespravil viac skody ako uzitku...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Lace
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 03 Sep 2013, 09:23

strašne to je žive hneď od spodu. aa dymiť mi nedymí takže chvala bohu aa ta tu brzdu sa chystám určite no len ešte čakam za intercoolerom aa až tak by som to možno začal riešiť .... :)
Používateľov profilový obrázok

Liwika19
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 05 Aug 2010, 21:24

jj policajtku mam ja ;) ale tato modra je tiez pekna, sa mi paci.
vysluzila policajtka ;)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Lace
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 03 Sep 2013, 09:23

Liwika19

No hej už som videl tu tvoju policajtku ;) pekna veľmi a inač dakujem aj ja za pochvalu :)
Používateľov profilový obrázok

skillqo
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 28 Apr 2013, 11:11
Kontakty:

V mojej byvalej 156 2.4 som mal tiez powerbox, ale robilo to viac zle ako dobre. Spojka to nezvladla po nejakom case, a este tam boli nejake problemy ale uz neviem. Rychlo to islo prec ;-)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
Lace
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 03 Sep 2013, 09:23

Skillqo
Spojku uz mam ajtak v prdely takze ju musim menit tak ci tak nooo a uz tam dam neaku kvalitnejsiu- lepsiu.
Inak problemy niesu ziadne musis to mat dobre nastavene ja som si to nerobil takze neviem ako ale robil mi to chlapik co je do toho fakt macher takze mam to vsetko bez problemov. :-)
Používateľov profilový obrázok

SpyRo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29 Sep 2010, 23:08

preco ju uz predavas ? :) http://auto.bazos.sk/inzerat/33001210/A ... 24-JTD.php" onclick="window.open(this.href);return false; len tak zo zaujimavosti..
Chip by Sharkan, EGR off, Kat off, FMIC cooler, Brembo 310mm+Textary, Koni+ H&R pruziny -30mm, hudba BOSE +sub.

bjukemen
Príspevky: 750
Dátum registrácie: 14 Aug 2009, 18:51

ale turbo Garrett TB28 je predsa obtokove turbo, to ste vymenili variabilne turbo za obtokove.?..to by neslo vobec na spodku
Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110 Kw,, 3 Bar MAP 142,3 kw

Mannol Diesel Extra 10w-40+ Purflux
Eni 75w-80 GL5

Obrázok
Napísať odpoveď