Môj Twin Spark

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

PepekVK
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 10 Dec 2011, 22:16

... tiež by som to skúsil opraviť tou sadou ako píše PetoNK. Mne sa stalo niečo podobné, lenže za to som si mohol sám. Cca. 4-5 rokov dozadu pri prezúvaní letných pneu. za zimné som povoľoval bezpečnostné šróby viď obr. a na orechu sa mi vylúpila tá časť toho kvietku čo sa zasúva do šróbu - skoro celá polovica. Potom sme museli malou priamou brúskou (resp. zubárskou brúskou - kamarát je zubný technik) obrúsiť povrchy šróbov, aby sme nane mohli privariť matky a tak ich povoliť - ale šlo tosť blbo (pretože to bola nejaká blbá zliatina), bola to riadna prplačka a čo som sa pri tom donervoval a donadával ani nehovorím - takže držím palce a veľa šťastia ;)
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Alfa Romeo 156 Rosso Proteo met., r.v. 1999, 2.4 JTD 100 kW 136 HP
Cuore Sportivo™ inside by PepekVK
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
delfons
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 30 Sep 2013, 19:20

Zdravim Pani, ozyvam sa po dlhsej dobe nakolko kazdy den robim nocne aj vykendi proste stale takze nemam moc casu na internet ale nakoniec som kupil penu na ten defekt a nepomohlo hned to vyfucalo takze 16e vyhodenych zbitocne. Potom som behal po servisoch a vsade ci mi niekto nepozicia nejaky univerzal alebo nieco dokonca som zato ponukal 50e ale nikto nic kazdy ze nech tam priveziem auto na odtahovke ze oni to skusia nejak navarit.. Nakoniec po 5tich dnoch bez auto a nervy na pokraji som zobra velke kladivo, gola sadu a dve hodiny som tam nabijal 17tku orech ktory som tam nakoniec doslova nalisoval a konecne odkrutil ten bezpecak . Idem davat rezervu a rezerva uplne inu roztec cize sa tam nijako nedala dat, tak som auto nechal na heveri a na taxiku som zacal behat po servisoch nech mi spravia ten defekt, v dvoch servisoch ma poslali prec ze sa to neda ze velka diera a nemaju taku gumu az nakoniec v jednom servise chalan strcil knot a za minutu mi podal hotove koleso. Este mi zostavaju tri tie bezpecnostne ale to uz nebude hadam taky problem, inak odporucam gola sadu znacky TONA lebo su naozaj pevne a ten orech neni skoro ani len poskriabany :) Chcem sa opytat chalani chystam sa vymenit nemrznucu tento tyzden lebo zacina byt ozaj zima a ma to nejaky vipustny srob alebo? Dakujem za rady a ospravedlnujem sa za graatiku ale pisem na mobile.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
delfons
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 30 Sep 2013, 19:20

Chalani rozhodol som sa ze predam moju Alfu, rozhodol som sa tak preto lebo potrebujem nieco vecsie nakolko mam bar a chodim kupovat tovar a nikdy sa mi nezmesti vsetko do auta a aj preto ze chcem skusit nieco ine. Mam na ruke jedno auto ale pokial nevide tak rozmyslam nad SW alebo AR 166 aj ked potrebujem vecsie toto aa mi vzdy pacilo :) Ak by ste mal niekto zaujem tak mi kludne volajte a mozme sa stretnut ci uz v Seredi alebo aj v Trnave auto potrebuje nejake investicie ako kazde jazdene auto ale je plne pojazdne a jazdim nanom kazdy den. Bolo by dobre vymenit dorazi na zadnych tlmicoch a klinovy remen ale hovorim nieje nic extra akutne proste auto jazdi normalne a ma aj slusnu spotrebu okolo 8 litrov. Cenu si predstavujem 1000€ ale som ochotny este nieco spustit na cestu domov. Vsetky doklady platne! Pre viac info sa pytajte a volajte na 0902095305 alebo 0919285111 alebo email filip.pavlovic@centrum.sk
Používateľov profilový obrázok

mfuska
Hlavný Administrátor
Príspevky: 496
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 14:56
Kontakty:

ak chces vymenit nemrznucu zmes, povol spodnu hadicu na chladici. je to to najnizsie miesto.a otvor viecko na nadobke na dolievanie :) a ked dolejes doplna, povol este odvzdusnovak na chladici. a ak by si na to zabudol, ono sa to sice odvzdusni aj samo, len si potom este kontroluj hladinu kvapaliny :)
________________________
Obrázok
AR 159 2,4 JTDm SW Ti 147kW AT6 r.v. '07
AR 147 2.0 TS Selespeed r.v. '01
AR 166 2,5 V6 - BA/LPG, 140kW, r.v. '99
AR 156 SW 2,4 JTDm, 129kW, r.v. '04 ex
AR 156 2,5 V6, 140kW, r.v. '99 ex
Napísať odpoveď