Tomaš 156jtd Alfa

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy

Autor témy
tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

Jasné beriem máš pravdu :-)ale za mňa... ja som si svetlá prerobil aby som videl na cestu a zároveň neoslňoval ( narozdiel od niektorých čo si dajú len výbojku do obyčajnej paraboly alebo aj obyčajné zle nastavené svetlá svietiace na veveričky na stromoch) tam kde jazdím je veľa zvery a neosvetlených cyklistov a chodcov, ktorých nemusím zbadať hlavne keď ide oproti nejaká fábia a ja som potom pár metrov oslepený.
Takže radšej sa vyhnem nehode tým že na cestu vidím ako jazdiť s dušičkovými svetlami a dúfať že sa nič nestane s kľudným svedomím v prípade poistnej udalosti.

Autor témy
tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

Kubislav17 napísal:
tomas156jtd napísal:Od chalaniska z bn xenonybn, ale neviem či tento typ ešte má. Chceš si aj ty prerobiť svetlá?
hej chcem chcel som svetlá z GTA ale paleta :D
hej nové sú drahé :D a používané už vysvietené prerábal som už jedny GT svetlá a parabolka bola už vypadaná a kamarát čo má tiež alfu GT rovnako, takže opäť jedine prerobiť a dať nové projektory :-)
Používateľov profilový obrázok

Kubislav17
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 08 Apr 2012, 18:26

tomas156jtd napísal:
Kubislav17 napísal:
tomas156jtd napísal:Od chalaniska z bn xenonybn, ale neviem či tento typ ešte má. Chceš si aj ty prerobiť svetlá?
hej chcem chcel som svetlá z GTA ale paleta :D
hej nové sú drahé :D a používané už vysvietené prerábal som už jedny GT svetlá a parabolka bola už vypadaná a kamarát čo má tiež alfu GT rovnako, takže opäť jedine prerobiť a dať nové projektory :-)
Ty máš ktoré tie projektory...
Alfa 156 2,4jtd EGR-off, KAT-off, chip, cooler sport packet III
Alfa 156 sw 2.4jtdmEGR-off ,KAT-off chip, Turismo Internazionale

Autor témy
tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

:D ja som mal typ1 ktorý tam už nemá, ale už som montoval aj typ 2
Používateľov profilový obrázok

Kubislav17
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 08 Apr 2012, 18:26

tomas156jtd napísal::D ja som mal typ1 ktorý tam už nemá, ale už som montoval aj typ 2
aha čiže objednám rozlepím svetlo osadím a ide? ako je to upevnené? a ako si zakryl prebytočnú parabolu?
Alfa 156 2,4jtd EGR-off, KAT-off, chip, cooler sport packet III
Alfa 156 sw 2.4jtdmEGR-off ,KAT-off chip, Turismo Internazionale

Autor témy
tomas156jtd
Príspevky: 197
Dátum registrácie: 19 Okt 2010, 07:55

no nejak tak :-) objednáš svetlá rozlepíš vyrežeš z paraboli podľa potreby upevníš a nastavíš projektor, urobíš krytku napr z plexiskla alebo laminátu ja som ešte robil taký prsenec ktorý som si dal vyrobiť z hliníku + ešte prerobiť elektriku v svetle zlepiť a svietiť :D v sekcií technika tam máš prerábka bixenon a tam je vidieť ako to vyzerá zvnútra a ako je to uchytené
Napísať odpoveď