Tomasito156 [2.4 JTD]

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy

Autor témy
Tomasito156
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 19:23

AR 2,4JTD-140 koni v TP,cca 150 v skutocnosti,Sport packet+Momo milenium kozeny volant+xenony+parkovaci asistent+17''ETABETA disky.Radio Clarion 7-kova rada(728RMP),vo vsetkych dverach kompo sinus live 16iL+Pridavne vyskove repro Soundstream+zosilnovac MAC AUDIO Z4200+12''Subwoofer Focal!Jednoducho je to auto co brut vyzera,jazdy,a hra....:-)))
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

NiKKi
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 24 Mar 2009, 22:28

peknučkáá, chválim.. Inač volan je seriovy alebo si daval robit callunenie?

Pocuj a xenony mas svetla s cockou alebo klasicke CARELLO bez cocky?

Autor témy
Tomasito156
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 19:23

volant je original AR156 MOMO Milenium.ale kedze moja je 2002 to uz bolo po mileniu.Velmi malo 156 a len s rokom vyroby 2000 bolo s tymito volantmi.Ja som ho kupil nahodou v Madarsku od znameho co sa zaobera suciastkami pre alfy.A xenoni su v seriovych nie s cockami,len tam mam ostrekovanie svetlometov zo 166-ky.Tie nie su take velke v narazniku ako origo 156.

NiKKi
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 24 Mar 2009, 22:28

Tomasito156 napísal:volant je original AR156 MOMO Milenium.ale kedze moja je 2002 to uz bolo po mileniu.Velmi malo 156 a len s rokom vyroby 2000 bolo s tymito volantmi.Ja som ho kupil nahodou v Madarsku od znameho co sa zaobera suciastkami pre alfy.A xenoni su v seriovych nie s cockami,len tam mam ostrekovanie svetlometov zo 166-ky.Tie nie su take velke v narazniku ako origo 156.
prtosim ta a napis ako si montoval tie ostrekovace ci to funguje a kolko ta to vysdlo? potrebujem OSTREKOVACE taktiez namontovat, vedel by si nejake zohnať? lebo ja uz patram po nete a nic :( ...

A ten volant MILENIUM sa mi strasne páči, chcel by som taký, heh vymením za môj+doplatok? ak by si mal niekoho, hoc aj kúpiť... :)

Ináč to na volante je TEMPOMAT?

Autor témy
Tomasito156
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 19:23

ostrekovace namontujes v pohode.Potrebujes velku nadrz kde je miesto aj na vysokotlakove cerpadlo pre ostr.svetlometov+cerpadlo vysokotlakove+hadice+2xtrysky do naraznika(tie su zo 166 ale rychlospoj je ten isty ako u 156 takze pohoda)Ja som to kupil za 20000 Forintov co je asi +-80eur(obsahovalo to nadrz,obe cerpadla,hadice komplet aj so rychlospojkami to boli origo 156 a 2x trysky 166).Montaz do 1 hodiny som s tim bol hotovy.Volant tiez od toho isteho,keby si chcel opytam sa ho aj na tie ostrekovace aj na volant i ked ten volant je velmi zriedkavy aj on hovoril ale opytat sa mozem ked chces??No a ked potrebujes na montaz komplet postup tak aj to ti podrobne napisem ale nic extra.No a ten ovladac na volante je dialkove pre radio Clarion nie tempomat i ked teraz sa uz da zaobstarat univerzalny tempomat ktory staci zapojit podla schemy v baleni.Balenie obsahuje paku,kable,schemu a vsetko mozne co k tomu potrebujes.

NiKKi
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 24 Mar 2009, 22:28

Tomasito156 napísal:ostrekovace namontujes v pohode.Potrebujes velku nadrz kde je miesto aj na vysokotlakove cerpadlo pre ostr.svetlometov+cerpadlo vysokotlakove+hadice+2xtrysky do naraznika(tie su zo 166 ale rychlospoj je ten isty ako u 156 takze pohoda)Ja som to kupil za 20000 Forintov co je asi +-80eur(obsahovalo to nadrz,obe cerpadla,hadice komplet aj so rychlospojkami to boli origo 156 a 2x trysky 166).Montaz do 1 hodiny som s tim bol hotovy.Volant tiez od toho isteho,keby si chcel opytam sa ho aj na tie ostrekovace aj na volant i ked ten volant je velmi zriedkavy aj on hovoril ale opytat sa mozem ked chces??No a ked potrebujes na montaz komplet postup tak aj to ti podrobne napisem ale nic extra.No a ten ovladac na volante je dialkove pre radio Clarion nie tempomat i ked teraz sa uz da zaobstarat univerzalny tempomat ktory staci zapojit podla schemy v baleni.Balenie obsahuje paku,kable,schemu a vsetko mozne co k tomu potrebujes.
OkY:) zatial ďakujem ozvem sa keby nieco..skus mi zistit tu cenu toho VOLANTU, ci by sa dala urobit vymena+moj doplatok? :) dakujem pekne inac prides na CARAT TUNING?

Autor témy
Tomasito156
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 19:23

Kedy a kde bude Carat tuning?Lebo ak by mi to vychadzalo tak by som aj isiel!

NiKKi
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 24 Mar 2009, 22:28

Tomasito156 napísal:Kedy a kde bude Carat tuning?Lebo ak by mi to vychadzalo tak by som aj isiel!
je hore tema v ZRAZOCH... 26,27 JUN-.. PIESTANY.. pozri si vteme!

PaloM75
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 22 Feb 2009, 20:15

to v tych spatakoch z vnutra, to su repraciky??........vidim, ze ju predavas, hm, keby som takyto cukrik nasiel vtedy, ked som zhanal alfu, tak by som do toho urcite isiel :good:
Alfa Romeo 156 1,9JTD, 77kW

Autor témy
Tomasito156
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 19:23

cauko,diky za pochvalu.Snazim sa na nu dat pozor a aj sa o nu staram.A podla mna tak aj treba.No a pri alfach to plati dvojnasobne.Potom sa ti odvdaci.Predavat ju predavam len kvoli tomu ze by som si chcel kupit novy model 156 a keby to vide zas 2,4 JTDm20V(180koni..mmmm).To v tych krytoch z vnutra spatnych su vyskove repraky.Soundstream Tarantula pre zaujimavost vykon 200W.
Napísať odpoveď