Moja 156 Cuore Sportivo 2.4JTD 110kW

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Vcera vymenena vaha vzduchu a vyrieseny problem s venechavanim vykonu.
A za to, ze konecne pocuvla tak dostala este nove stierace a plnu nadrz :)

Obrázok
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Zdar alfaci.
Dlhsie som tu nic nepridaval ale .. zijem :)
Nedavno som mal krasny den kedy som si odskocil ozaj na par minut a hla .. vypredaj u Bati :biggrin

Obrázok

Den nato som menil zadne oblozenie nakolko mi asi uplne povypadavalo a robilo to neskutocny rachot. Teraz planujem menit aj zadne kotuce, ktore su uz objednane. Nemenil som to naraz nakolko mi nevychadzali financie :/

Obrázok

A na koniec trochu pozitivneho myslenia ako sme si chatovali na sirave :cool

Obrázok
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

zadne komplet brzdy sa daju zohnat za dost malo :) ale tak na tie financie pekna chatovacka to jak ked som bol na sirave na project X som spal v stane vedla alfi :D
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

To mas pravdu nie je to ziadna zavratna cena ale mne ako studentovi sa nejak nedari nazhromazdit naraz vacsiu sumu. Uz mam kupenu opravnu sadu na zadne brzdove valceky a teraz som objednal tie kotuce tak postupne nakupim co treba a dam to spravit naraz :)

Inak na sirave uz toho mam odstanovane a odchatovane som z nedaleka. A na project X som bol aj ja :P
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

tak komplet zadok ta vyde tak na 50 ale opravnu sadu neviem mas nejaky problem?
sakra sme mohli dat nejaku ozer party alfistov :D
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

50€ komplet zadne brzdy? To odkial mas take cislo?
Ja som dal 35€ len za zadne oblozenie + 20€ robota. Kotuce ma budu stat 44€ + 5€ postovne a opravna sada ma stala 16€ z kamenneho obchodu. Dalej vymena kotucov a opravnej sady dalsich asi tak 50€. Spolu 170€.
Opravnu sadu som kupil nakolko tesnenia na valcekoch su znicene a popraskane a som zastanca toho, ze brzdy by mali byt v 101% stave.

Hmm ozran party mozme dat kedykolvek v KE .. prip sa slusne stretnut na kave :)
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

tak vybral som najlacnejsie diely z gafi dosticky LPR a kotuce ABS... v zadu je prakticky jedno co das aj tak sa tam budu nudit :D a LPR kotuce mam v predu a som spokojny stacia mi tak isto aj oblozenie
+ robota tak to by som ti vymenil aj ja s tvojou pomocou zeby si sa daco naucil + samozrejme nealko :D
edit: kurnajs 170? fakt najlacnejsie komplet 50+30 robota
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Ak by si mi to vedel v KE vymenit: obe kotuce + pretesnit valceky a odvzdusnit s mojou pomocou kludne by som ti za to zaplatil. Alebo hocikomu kto ma na to cas a chut. Ja sa prave obavam toho, ze nikoho zodpovedneho nenajdem. Nechcem aby to niekto odflakol a sam si to spravit neviem. Inac ak mam vzadu rozsirovacie podlozky je mozne ich tam zanechat? Alebo musia ist dole?

PS:
dosticky ATE 35€
kotuce ABS 44€
tesnenia ert repair kit 16€
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

no jasne aj vonku na parkovisku :D len by som sa musel pozriet jak velmi mas zakonzervovane sruby co drzia cely strmen :D s tym tesnenim som to este nerobil iba na felicii no system je rovnaky... viac uz asi cez ss
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link

Autor témy
katan
Príspevky: 728
Dátum registrácie: 11 Jan 2011, 23:08
Dostal poďakovanie: 1 time

Takze za poslednych par dni ..
Dobra sprava: vymenene zadne kotuce - DAKUJEM Danni-mu :applause

Zla sprava: Potrebujem novy zadny strmen nakolko som tam mal pretoceny zavit na odvzdusnovaku a je tam zaseknuty valcek :neutral .. planujem to vymenit v kratkej buducnosti aj komplet brzdovu kvapalinu.

Dobra sprava: dnes vymeneny termostat z Renaultu za 6.5€. Ani som necakal, ze to pojde tak lahko za 15 min som to mal hotove :)

Obrázok

Teplotu drzi nieco pred 90. Predtym na 50.
Obrázok
Alfa Romeo 166 FL 2.4JTD 110kW
EX - Cuore sportivo 2.4JTD 110kW
Owning an Alfa Romeo is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but fuck it! She is soo damn HOT!
Napísať odpoveď