Moj Romeo

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

tak z fotky mam doma vsetko az na to maca :D preto ma zaujalo :)
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
aca24
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 18:13

To mača je riadne číslo :biggrin
Ten blatník som musel vymeniť,pretože bolo buchnuté a rozožierala ho už hrdza a celkovo to bolo moc škaredé-navyše už bolo gitované predtým ako som kupoval auto.
Tak isto som musel meniť aj zadné dvere,pretože bolo gitované a už po tolkých rokoch začal git praskať,tak muselo ísť preč.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
aca24
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 18:13

Po dlhšej dobe,predsa len hodím pár foto a informácií,aby ste si nemysleli že len behám a nedoprajem autu nové diely :D
Začnem tým,že auto som kupoval v Považskej Bystrici.Kúpil so ho ešte so zlým saním,bolo zlepené so silikonom,aby splanlo aspon ako takú funkciu,i ked auto bolo tak lenivé že to nešlo ani 150km/h.
Explodovalo potom,čo čistili škrtiacu klapku s WD40-kou a následkom štartovania im to ževraj ruplo.
Predajca mi dal nové sanie nech si ho vymením,spolu s krabicou v ktorej boli nové tyčky stabilizátora.v krabici boli aj použité-vymenené veci ako:váha vzduchu,zapalovacie cievky s fajkami a predné brzdové doštičky.
Na jeseň bol menený aj chladič vody,ten starý už bol hnilí a tak isto som musel meniť aj plech čo ho drží zo spodu,pretože bol pokrivený a nedal sa napasovať druhý chladič.-viď,obr.
Pred Vianocami boli menené predné vrchné ramená-Teknorot a tyčky stabilizátora,pretože už ten buchot bol neskutočný.Za čo vďačím P.Haulíkovy :biggrin
Menené boli aj lanovody ručnej brzdy a dokúpeny bol aj mot.olej Selenia 20K na doliatie.
Menil som aj autorádio so zeleným podsvietením Alpine CDE-120R,nech to pekne ladí-a zvuk je neopísatelne lepší.Do kufra som nainštaloval aj zosilovač+kapacitor-momentálne nevyužitý.
Milé prekvapenia ma čakalo po vybratí pal.čerpadla,koli zlému potenciometru stavu paliva.Ukazovalo stále rezervu,tak som doň počas pár mesiacov stále tankoval aby som neostal náhodou niekde vysieť.-viď .obr.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
aca24
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 18:13

Dalsie foto...
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

Pekne pekne.... Ramena si asi nahodil bez uprav co? Skoda dlhsie by ti vydrzali
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
aca24
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 18:13

No veru bez úprav,uvidí sa kolko vydžia...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
aca24
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 18:13

Do auta bude treba zainvestovať :think
V prvom rade bude treba spraviť spojku-presnejšie spojkový valček v prevodovke,,,
Nemá tu s tým niekto skúsenosť,poprípade by poradil skade objednať ?
Zádrhel bude v tom,že neviem komu to dám spraviť pretože servis si bohužial neviem dovoliť,a mechanici čo sú tu tak neviem či by som im auto zveril do rúk,pretože samé stažnosti a podoobne sú na nich...
A druhý moj problem je s tesnením pod veka ventilov,,,Celý motor mám od oleja zagebrený a celkovo to tak nemože ostať...
Som zvedavý kolko ma celkovo víde to tesnenie a ten spojk.valček a to už nehovoriac o výmene...
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

spojkovy valec v prevodovke na TS? skor spojkove lozisko ne? to mam aj ja v prdeli piska v zime jak jebnute uz 3 roky :D toto leto to uz asi zrobim... objednaj z gafy je tam dobra cena abo ked tak este pohladaj... veko ventilov je hracka zvladnes aj sam... nezabudni na tmel na rohy okolo vaciek
http://www.autodielygafa.sk/inshop/scri ... as=tecdock" onclick="window.open(this.href);return false;
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
aca24
Príspevky: 131
Dátum registrácie: 09 Jan 2013, 18:13

Umna nie je ten problém že píska,ale to,že neustále sa zavzdušnuje spojka a nedá sa ju nastálo odvzdušniť :think
Obrázok od Teba mi nechce otvoriť,,,
podla všetkého by to malo byť toto :
https://www.google.sk/search?q=clutch+c ... B800%3B600" onclick="window.open(this.href);return false;
Len aby sa potom objednala tá správna súčiastka :D
Používateľov profilový obrázok

Danni
Príspevky: 2083
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 18:27

link co som ti poslal musis pockat sa otvara trochu dlhsie a obrazok co som nahral sem ak ti neotvori tak neviem...
viem o co ide preto som ti poslal link :D v nom potom je drahsia nahrada valeo ak to rozklikas inak najlacnejsi je LUK
166 2.5 00
link= l Danni 156 1.6TS l
AR Spider 916 1.8TS link
Napísať odpoveď