Alexx5 [1.6 TS, 2.5 V6]

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

peterten
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04 Feb 2010, 20:54

sorry ale ta alfa v strede je riadny des (myslim tu "vytuningumovanu"

alexx5
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 14:21

peterten,ja sa na nu nesťažujem...ale musím dávať "bacha" na každú jamu...bude aj na Liptove,môžeš pozrieť LIVE...

zdenko
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 12:55

alex ty ai nemusis na zraz to mas aj doma co pozeram . ale k veci sklanam hlvu , smekam klobuk pred motorizaciou tvojej family aj u mna to obcas vyzera ze idem otvorit autobazar ae nie jedna znacka ako u teba .
rychlo nejazdím - len nízko lietam

alexx5
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 14:21

zdenko,mám ešte Fiat Mareu,Peugeot 306 a zať má Nissan Terrano...a ked ku mne prídú do garáže alfisti,tak to tu je fakt ako v bazare...a pokope 6-8 alfičiek...

zdenko
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 12:55

to je normalne ako u turpiho . tiez susedia si uz zvykli ale co tam je alf obcas u neho . a same riadne kusky naozaj . ved aj turpi je kusok riadny
chcel som sem dat foto ako to u mna vyzera ale pise mi ze velka je fotka a nemam cas sa teraz tym hrat tak inokedy supnem ajs prestavby na facelif aj ju .
rychlo nejazdím - len nízko lietam

alexx5
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 14 Apr 2009, 14:21

zdenko,ved sa ukáž na nejakom zraze a pokecáme...

zdenko
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 12:55

ja by som rad ale pracovne dlhodobo som v taliansku ( zarabam na 159 ) neboj ked dojdem a bude volaco tak sa ukazem jasne zatial len nahrada(krajsia a mladsia ) LIW bude reprezentovat farby zvolenskeho okresu . inak nasu 156 vidno na omw badin pri bystrici . moja pani tam pracuje a uziva auticko.
rychlo nejazdím - len nízko lietam
Používateľov profilový obrázok

Liwika19
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 05 Aug 2010, 21:24

zdenko napísal:ja by som rad ale pracovne dlhodobo som v taliansku ( zarabam na 159 ) neboj ked dojdem a bude volaco tak sa ukazem jasne zatial len nahrada(krajsia a mladsia ) LIW bude reprezentovat farby zvolenskeho okresu . inak nasu 156 vidno na omw badin pri bystrici . moja pani tam pracuje a uziva auticko.

hehe diky za doveru zdenko ;) vsak ked prides tak nejake to mini stretko hadam zbuchame :D
vysluzila policajtka ;)

zdenko
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 11 Mar 2009, 12:55

a jasne minimalne u nam doma , dame grilovacku riadnu , narobim steakov fajnych, gulasik , a vela salatikov , bednu piva a joj dobre bude pozemok mam veliky mesti sa aj 30 aut , tak do pohody. a vitany je kazdy :-))
rychlo nejazdím - len nízko lietam
Používateľov profilový obrázok

Liwika19
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 05 Aug 2010, 21:24

zdenko napísal:a jasne minimalne u nam doma , dame grilovacku riadnu , narobim steakov fajnych, gulasik , a vela salatikov , bednu piva a joj dobre bude pozemok mam veliky mesti sa aj 30 aut , tak do pohody. a vitany je kazdy :-))

ejha tak toto znie uz inak lakavo...normalne sa uz tesim kedy to prides?? :D :D
vysluzila policajtka ;)
Napísať odpoveď