[156 2.0 T.S. Sportwagon] Dovidenia

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

PetoNK napísal:To sa nehádam, veľa vecí je v zahraničí lacnejších. Ale nie je to prípad toho inzerátu z ebayu, ktorý si uviedol. Je tam cena 50libier + 30libier poštovné, v prepočte spolu 95€...na stránke ebcbrzdy.sk je cena 94€, neviem ako je to u nich s poštovným.

...to patrilo yetymu...
Jasne, v tomto mas pravdu. E-bay som uviedol ako priklad, ale vacsina registrovanych obchodov ma aj vlastne stranky, kde su ceny nizsie. Ale aj tak by som kvoli povedzme 10 EUR z UK neobjednaval.

Na druhu stranu ked beries predne aj zadne, k tomu nejake kotuce, hadicky a mozno ked sa prida aj tvoj kamarat tak to uz sa oplati. Ba co viac v USA su este lacnejsie. Tam sa ale predavaju iba tie, ktore su kompatibilne s americkymi autami. Napr. na GTA 305 mm su DP31031C, ktore idu aj na Focus ST a Dodge Viper:). Preto som aj zacal so "super" a nemyslel to ironicky.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

PetoNK
Moderátor
Príspevky: 583
Dátum registrácie: 26 Feb 2009, 20:54

No, napríklad v Uk stojí pár silentblokov stabilizátora 6libier, u nás stojí pár 14€...dvojnásobná cena :)
Suzuki Ignis 1.3 vvt
ex AR 156 1.9JTD 85kW
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Pripajam prehladnu tabulku pre vyber oblozenia EBC:
http://www.edisk.cz/stahni/73519/EBC_20 ... .61KB.html
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

mfuska
Hlavný Administrátor
Príspevky: 496
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 14:56
Kontakty:

ukh napísal:nabudúce sa s dielmi kľudne obráť na mňa ;)
poslal som ti SS
________________________
Obrázok
AR 159 2,4 JTDm SW Ti 147kW AT6 r.v. '07
AR 147 2.0 TS Selespeed r.v. '01
AR 166 2,5 V6 - BA/LPG, 140kW, r.v. '99
AR 156 SW 2,4 JTDm, 129kW, r.v. '04 ex
AR 156 2,5 V6, 140kW, r.v. '99 ex

Autor témy
ukh
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 28 Dec 2010, 21:43

Prepáč oneskorenie. Máš odpoveď.

Autor témy
ukh
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 28 Dec 2010, 21:43

Včera konečne došlo na výmenu termostatu a jednou cestou aj nemrzky. Ani som nevedel, že poznám toľko nadávok, ako som počas výmeny použil. Nuž optimista na poslednú chvíľu, bez zdviháku, jamy, na dvore, bez súceho náradia... Každopádne sa podarilo, problém je vyriešený a všetko funguje ako má.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Autor témy
ukh
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 28 Dec 2010, 21:43

yetyGTA napísal:
ukh napísal:Áno, aj moja strieška na piatych dverách už má viac-menej fialovú farbu.

K tej sade - existujú nejaké overené referencie ?
Ano, na anglickom fore. Ako pisem, ja si to tiez planujem objednat a potom vam poviem. Ale ini pisu, ze vysledky su velmi dobre a aj aplikacia jednoducha a rychla. Tak uvidim.
Ako ? Pohlo sa v tomto smere nieco ? Mame nejake novinky ? :)

Autor témy
ukh
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 28 Dec 2010, 21:43

Nejaké to foto interiéru pred ošetrením...
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

madarisko
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 02 Nov 2010, 13:02

ukh napísal:Včera konečne došlo na výmenu termostatu a jednou cestou aj nemrzky. Ani som nevedel, že poznám toľko nadávok, ako som počas výmeny použil. Nuž optimista na poslednú chvíľu, bez zdviháku, jamy, na dvore, bez súceho náradia... Každopádne sa podarilo, problém je vyriešený a všetko funguje ako má.
tiež som nedavno taketo absolvoval :-D
Alfa Romeo 156 1,6 T.S. - ex
Alfa Romeo 156 2,0 T.S. SportPacket - ex

Autor témy
ukh
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 28 Dec 2010, 21:43

Tak po dlhšom čase a s druhým motorom... :D
Decká, potrebujem radu. Menili ste niekto gumy stabilizátora? Viem, že je to robota "o držku", no práve mi bola v KE oznámená suma 150,- EUR za prácu a akosi sa s tým číslom neviem stotožniť.
Napísať odpoveď