tigrikova alficka

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
tigrik321
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 08 Okt 2010, 20:18

Obrázok


hotovo ......len este v pondelok znak streknem bezfarebnym lakom lebo nemam a aj sietku som dal a do farby nastriekal........

zadny mam cierny ten necham ako je .... :D
som analogovy chlap v digitalnom svete...
Používateľov profilový obrázok

coli84
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 11 Dec 2011, 15:33

ten znak si potom niečím vyleštil?mohol by si dať nejaké detailné foto ak je to vyleštené
Používateľov profilový obrázok

ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

Len prelakuje :D
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
tigrik321
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 08 Okt 2010, 20:18

detailne foto dam v pondelok ked ho prelakujem ...lebo som to robil vcera a nemam kde kupit bezfarebny lak ....
som analogovy chlap v digitalnom svete...
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
tigrik321
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 08 Okt 2010, 20:18

ten ramik okolo spz sa my nepacil tak som ho odrezal karbinou a aby som neporusil ziadne predpisy tak som si spravil take male 3 uchyty dole na spz.....pre niekoho mozno zbytocne ale mne sa to takto viac paci aj ked najradsej by som dal spz bez ramiku ale lepit to nechcem a prevrtat kvoli policajtom taktiez nie
Obrázok
som analogovy chlap v digitalnom svete...
Používateľov profilový obrázok

ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

A chromove pod značky si tam skúšal? Alebo dať tam normálne čierne a zohnať nálepku alfa156.sk
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
tigrik321
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 08 Okt 2010, 20:18

chromove nechcem neznasam to na aute preto mam aj klucky a vsetko vo farbe len ten predny trojuholnik je chromovy viac nic pre mna je to gičč .....a cierne som mal preto som to odpilil a nalepky?? heh nikdy ani vzadu nemam ze JTD a 1,9 a pod znaky a nalepky a chromove picoviny neee vsetko prec ......:D
som analogovy chlap v digitalnom svete...
Používateľov profilový obrázok

ferdopd
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 05 Feb 2012, 20:03

:/ veď ja som sa len opýtal ...
Používateľov profilový obrázok

Xenn
Hlavný Administrátor
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 18 Feb 2009, 13:57
Kontakty:

tigrik321 napísal:...aj ked najradsej by som dal spz bez ramiku ale lepit to nechcem a prevrtat kvoli policajtom taktiez nie
ja ju tam mam nalepenu obojstrannou paskou a drzi v pohode, prezila umyvarky, 230, sneh, mraz a policajti ma neriesili uz dlho.

...chvala bohu...
Alfa Romeo 147 1.6 Twin Spark, Black Line
EX Alfa Romeo 156, 2.5 V6 24V, 3.0 swap, CosmoBlue, 17" GT, XYZ Supersport Coilovers, AMA Exhaust Systems - Equal lenght downpipes and tail section
Napísať odpoveď