Moja nova 156 1.9JTD

Priestor pre predstavenie Tvojej Alfy
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
faier5
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 23 Mar 2009, 23:29

tak tu su volake fotky mojej novej alfice..:) je to 2003 1.9JTD 85kw.. ked bude zlozena tak doplnim foto..neni to sice sportwagon a ani 2,4,takze sa bude casom menit,ale zatial na vozenie lepsie ako bravo..:D
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
faier5
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 23 Mar 2009, 23:29

tak uz je alfica hotova ako tak:)
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

HynX
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 15 Sep 2010, 17:19

juj aka pekna, tieto cierne po facelifte su naozaj kraaaasne. uz len znak chyba ;)

inak vydim, ze si menil predok tak sa chcem spytat, co mas za znacku svetiel a kolko ta vysli. a ako sa tam montuju. dik
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Liwika19
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 05 Aug 2010, 21:24

ale tak aj moja modra je krasna uz len tym ze je ojedinela a vyznievaju tam tie cierne mriezky...ale tak cierna je vzdy pekna ;) ;)
vysluzila policajtka ;)
Používateľov profilový obrázok

DonFabi
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 20 Mar 2009, 12:01

ak by si chcel tak tu vrchnu cast na kapotu mam doma
Alfa Romeo 156 2.5 V6 24V Rosso Proteo Met.
Lancia Phedra 2.2 JTD Blu Met.
Ferrari 575Maranello F1 Rosso Corsa

HynX
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 15 Sep 2010, 17:19

Liwika19 napísal:ale tak aj moja modra je krasna uz len tym ze je ojedinela a vyznievaju tam tie cierne mriezky...ale tak cierna je vzdy pekna ;) ;)
tak to je jasne, kazda alfinka ma svoje caro ;) .................................................... ale cierna je cierna :P
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

Liwika19
Príspevky: 181
Dátum registrácie: 05 Aug 2010, 21:24

HynX napísal:
Liwika19 napísal:ale tak aj moja modra je krasna uz len tym ze je ojedinela a vyznievaju tam tie cierne mriezky...ale tak cierna je vzdy pekna ;) ;)
tak to je jasne, kazda alfinka ma svoje caro ;) .................................................... ale cierna je cierna :P
no vsak vravim ze cierna je vzdy pekna...kebyze ina farba tak urcite cierna alebo biela alebo krasna cervena ale skor cierna :P
vysluzila policajtka ;)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
faier5
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 23 Mar 2009, 23:29

HynX napísal:juj aka pekna, tieto cierne po facelifte su naozaj kraaaasne. uz len znak chyba ;)

inak vydim, ze si menil predok tak sa chcem spytat, co mas za znacku svetiel a kolko ta vysli. a ako sa tam montuju. dik
ja som tam daval len tie nahrady svetiel jedno stalo 70e...a znak potrebujem kupit,len to moc nenahanam..:) a co ako sa montuju,ved mas taku istu alfu tak vies..:)
Používateľov profilový obrázok

Autor témy
faier5
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 23 Mar 2009, 23:29

DonFabi napísal:ak by si chcel tak tu vrchnu cast na kapotu mam doma
no ved som ti uz pisal v inej teme ze ak mas ten znak tak by si mi ho mohol aj poslat.. ;)

HynX
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 15 Sep 2010, 17:19

faier5 napísal:a co ako sa montuju,ved mas taku istu alfu tak vies..:)
prave ze neviem :( v buducnosti ich chcem vymenit, bo su na ...
Obrázok
Napísať odpoveď