Taky som osamely...

Informacie, problemy, tipy, riesenia pre 3.2 GTA
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Prerabka na plyn bude 1.500,- EUR a viac + individualne schvalenie. Zalezi samozrejme na systeme, ktory zvolis. AK chces riesit spotrebu, GTA si nekupuj. Prevadzkove naklady su dost vysoke a spotreba je z toho len cast.

Inak tu je celkom pekna 156 SW GTA na predaj:
http://alfa-romeo-156-sportwagon.autoba ... 97385.html
Obrázok
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."

Tomasito156
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 19:23

no tak som este aj malo pisal,som vychadzal z ceny co dostal kamos ked chcel prerobit svoju 166 V6TB.Inak ta cierna SW GTA je uz tiez niaky cas na predaj neviem preco to nik nezobral zatial,za tu cenu je to viac nez priatelne,samo zalezi v akom je stave v skutocnosti.
Používateľov profilový obrázok

peterten
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04 Feb 2010, 20:54

Tomasito156 napísal:no tak som este aj malo pisal,som vychadzal z ceny co dostal kamos ked chcel prerobit svoju 166 V6TB.Inak ta cierna SW GTA je uz tiez niaky cas na predaj neviem preco to nik nezobral zatial,za tu cenu je to viac nez priatelne,samo zalezi v akom je stave v skutocnosti.
ja tuto konkretnu GTAcku sice vidim prvy krat ale nevyzera zle. ja som sa jedneho času zameral hlavne na GTA sedan a všimol som si taku anomaliu. sedanu ked sa kuknete na zadok tak nelicuje prava strana kufra so svetlami. zatial každa jedna čo som videl to tak mala. viete prečo?
Používateľov profilový obrázok

peterten
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04 Feb 2010, 20:54

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;

tato by stala za hriech...
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Tak toto by som skutocne nechcel. Kompresor len znici nadherny charakter Bussa. A este za tu cenu. To uz si kup normalnu GTA a nechaj zvacsit objem na 3.8. A tie lapace dazdovej vody co tam ma:).

http://alfastumper.dk/oscommerce_st/cat ... ts_id=1220
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Používateľov profilový obrázok

skswat
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 13 Nov 2010, 08:24
Kontakty:

370 koni? :D to je predokolka? ....auto na zabitie :)
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

skswat
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 13 Nov 2010, 08:24
Kontakty:

peterten napísal: ja tuto konkretnu GTAcku sice vidim prvy krat ale nevyzera zle. ja som sa jedneho času zameral hlavne na GTA sedan a všimol som si taku anomaliu. sedanu ked sa kuknete na zadok tak nelicuje prava strana kufra so svetlami. zatial každa jedna čo som videl to tak mala. viete prečo?
Aby som vedel otvorit kufor? :))
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Tomasito156
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 29 Máj 2009, 19:23

Ja by som tu s Kompressorom bral bez problemov,mne sa paci ked je to prerobene na preplnanie,ale aj YetyGTA ma pravdu drb tam 3.7.....no a este kompresor :biggrin a bolo by cokolvek nad 400PS a to by uz bola fakt vražda :cool
Inak je u nemcov aj jedna pekna biela 147 GTA tiez s kompresorm ma 351 PS.To je uz Brutal HOTHATCH.
Používateľov profilový obrázok

skswat
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 13 Nov 2010, 08:24
Kontakty:

147-cka s 351 konmi? :D ....to by som musel byt minimalne majitel Michelinu :biggrin :biggrin

Ak to nema nejaky upraveny lepsi diferak, tak to musi byt strach s tym jazdit...Ako s tou 147, tak aj 156. Ved Focus RS ma 305 koni a specialne mu robili dopredu difer aby bol lepsie ovladatelny.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok

yetyGTA
Moderátor
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 01 Dec 2010, 10:31

Aj v SLovinsku je kompresorova 147 za cca 10.000,- EUR.

Diferencial si menilo vela majitelov GTA za samosvor torsen. Ci uz Alfa Q2 alebo Quaife.
"I have argued many times that owning an Alfa is a portal through which all petrolheads must pass if they genuinely want to know what it is that differentiates a car from a toaster or a washing machine."
Napísať odpoveď